Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Na takle zrezlý místa používam alkyton, očistim rez (nepřehánim to). Alkyton je přímo na rez a mají stejnou barvu, jako mam auto. Na takový místa, který nejsou moc vidět, je dobrý. Osvědčil se na 405.
    • 11
  2. Vypnes klicek, nastavis prepinas na pp a zapnes klicek do polhy zhaveni. V prvni poloze klicku, kdy hraje radio (nemam original), mi to ukazuje jen teplotu. Funkce pp (spotreba, kilomtry..) to ukazuje az po zapnuti klicku do polohy zhaveni. Sorry, blbe jsem se vyjadril.
    • 13
  3. Celkem spolehlive poznas spatny remen, pretzeny, zuzeny ojetim do strany, popraskany.... Dobry nepoznas.
    • 6
  4. Benžík

    Trubka od chladiče

    U 309 jsem mel tu trubku tak prorezlou, ze pri demontazi jsem ji rozpulil zmackunutim sikovkama. A to vypadala jenom trochu rezava na povrchu. Pokud je ji mas ted ve stejnym stavu, barva ji nepomuze. Rikam si, ze rozdil je v tom, ze u 309 nebyl ten plast v podbehu a cakala na ni voda rovnou od kola, takze u 406 by mohla byt zachovalejsi.
  5. Klicek musis mit zapnuty v poloze zhaveni.
    • 13
  6. Před pár dny jsem po sundání plastovýho podběhu koukal, jak mam rezavou trubku chlazení mezi chladičem a vodní pumpou. Je to kritický místo jako třeba u 309? Tam mi ta trubka prorezla, dal jsem místo ní nerezovou. Mam to řešit, nebo u 406 tahle trubka neprorezává?
  7. Benžík

    Peugeot 406 nevraíc se volant

    A proc to mas v novinkach? Tohle by melo byt spis v 406 nebo v Servis.
    • 8
  8. Benžík

    Peugeot 406 nevraíc se volant

    Da se koupit samotny ulozeni i samotny loziska, nekdy staci vymenit ty loziska, ulozeni nemusi byt spatny. Ja jsem vymenil loziska, ulozeni, dorazy a manzety. Samotny tlumic s timhle problemem nesouvisi. Koupit je muzes novy od nekoho z inzerce PC, hledej.
    • 8
  9. Benžík

    spatna rucka

    Ten bubun se snad ani sjet nemuze, ne? Vzdyt je to jenom na parkovani. Zastavim, zatahnu rucku. Uvolnim ji a pak teprve jedu.
    • 9
  10. Mam deh 2800 a ve 406 old šla páčka předělat vyměněním odporů.
    • 16
  11. Tak nemáš nějaký drátek pp zapojený, nebo do něj nejde šťáva. [upravil dne 10/11/10 19:05 Benžík]
    • 13
  12. Zkousel jsi otocit tim prepinacem na boku pp?
    • 13
  13. Na týhle stránce najdeš zapojení, možná budeš muset přidat pár drátků. Je tu napsaný i co to umí ukazovat, podle DaveK to umí teplota+radio+pp Nejlepší by bylo psát do toho vlákna s pp, aby tu nebylo víc vláken s pp, pak to musejí admini slučovat nebo zamykat a mazat. Taky jsem si pp dodělával, ukazovalo mi to jenom teplotu. Bylo to přidat asi 7 drátů a tlačítko a přepnout přepínačem na boku pp. [upravil dne 10/11/10 17:54 Benžík]
    • 13
  14. Zkusim to v tom najít.
    • 13
  15. Budeš to muset přepnout přepínačem na boku PP (musíš pp vyndat), nevim na jaký číslo a co všechno zárovn to umí ukazovat. Vše najdeš tady:
    • 13
  16. Psal, ze sundal remen a remenici a po nastartovani tam byl divnej zvuk porad.
    • 72
  17. Nedela to nejaka kladka od rozvodaku?
    • 72
  18. Benžík

    Tlumič vibrací řemenu

    Dneska rano po dosponovani to bylo skoro dobry, pukud bych to nesledoval a nevypnul radio, ani bych si toho nevsimnul. Vic uz to sponovat nebudu, nevim, jestli by pak neodchazeli loziska toho vseho, na cem je remen.
    • 17
  19. Diky
  20. U 405 jsem delku tahel steloval vhodnym zohybanim tahel. Zavity tam zadny nebyly.
    • 23
  21. Jinak stabilizátor je ta několikrát zahnutá tyč, co vede z jedný strany na druhou, na koncích je připevněná k dílům nápravy (svislý tyčky), blíž k prostředku je přichycená ke kastli - to je to uložení stabilizátoru.
    • 23
  22. Je to tohle jen to tam je svisle. Jsou plastový, dají se koupit i železný (vypadají jinak, tyčka s čepama na koncích), jsou odolnější, poradil mi je Ferry, jsou to ty hd meyle http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=35lBYT&windowid=0 [upravil dne 9/11/10 20:36 Benžík]
    • 23
  23. Nejčastěji vzadu odcházejí tyčky stabilizátoru, to jsou ty svislý.
    • 23
  24. Dneska jsem měl sundaný plast z pravýho podběhu, u nádržky je nezapojený konektor, předpokládam, že je na spínač hladiny v nádžce. Tuhle kontrolku nemam a npadlo mě si jí dodělat. Jen nevím, kam se ten spínač na tu nádržku dává. Dráty z tohoto konektoru do přístrojovky vedou? Stačí tam dát tu žárovku a spínač a bude to fungovat? Jak ten spínač (nebo plovák) vypadá? [upravil dne 9/11/10 19:53 Benžík]
  25. Benžík

    Tlumič vibrací řemenu

    Před chvílí jsem došponoval ten řemen, být tam lepší přístup (nebo mít jámu) , tak je to uplně v pohodě. Trubka opravdu neni přišroubovaná, je jenom v tom plastovm závěsu. Kladka byla utažená skoro v poloze, kdy nejmín šponuje řemen, otočil jsem jí o cca 45 - 60 stupňů, při zkoušení rukou se nezdá být nějak víc našponovanej. Díky za radu, hlavně Commovi, zítra ráno se pozná, jestli je to ok, nebo ne. Doufam, že jsem to nenašponoval moc. [upravil dne 9/11/10 18:49 Benžík]
    • 17
×
×
  • Vytvořit...