Před chvílí jsem došponoval ten řemen, být tam lepší přístup (nebo mít jámu) , tak je to uplně v pohodě. Trubka opravdu neni přišroubovaná, je jenom v tom plastovm závěsu. Kladka byla utažená skoro v poloze, kdy nejmín šponuje řemen, otočil jsem jí o cca 45 - 60 stupňů, při zkoušení rukou se nezdá být nějak víc našponovanej.
Díky za radu, hlavně Commovi, zítra ráno se pozná, jestli je to ok, nebo ne.
Doufam, že jsem to nenašponoval moc.
[upravil dne 9/11/10 18:49 Benžík]