U 405 1,6 benzin tohle (vadnou vodni) zkousel kámoš odpojenim hadice od chladiče z termostatu (při běžícím motoru - volnobeh). Valilo to hodně vody, tak jsme vodni pumpu vyloučili.
Je to trochu prasečina, motor je politej, taky se pri tom človek muže pěkně opařit, ale nemusi se vyndavat vodni pumpa.
[upravil dne 10/4/10 Benžík]