I na hranicich bylo vsechno OK a to jsme vezli plny auto veci (naradi a nahradni dily do testeru linky, auto kombik, polozeny zadni sedacky a plno). Cesta uplne v pohode, poprvi jsme jeli vymrd..ou vectrou, podruhy jeste vymr...nejsi zafirou.
Maji o hodinu casovy posun.
Docela nas dostala na tv nova reportaz z vychodu rumunska (asi 14 dni potom co jsme prijeli), maji tam leprosarium, to je bezne nepristupna vesnice, kde vsichni maji lepru. Ale to bylo na druhym konci rumunska nez jsme byli. Udajne je velky rozdil v zivotni urovni vychodu a zapadu zeme, taky tam je videt vic hodne chudych lidi, nez u nas a vetsi rozdily mezi bohatyma a chudyma.
Ne vsude se da platit kartou, treba v hotelu...
Neda se tam moc dobre domluvit, ale tam kde jsme potrebovali, hotel, restaurace... to slo, anglicky.
Nemel bych strach tam jet znova.