Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Vysokotlaká myčka (vapka)

    Jj, díky. Už jsem to stejně umyl. A zatim žádnej problém, chladí to dobře, 150 do kopce po dálnici a ručička teploměru se skoro nezvedne, pořád tak 86.
  2. Benžík

    tak dnes vyděláno...:-(

    Obrubnik nebo dira v silnici? Takle derava pneu uz nepude opravit ani omylem, no ale stanou se horsi veci...
    • 32
  3. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Třeba už to u monroe vylepšili. A už jim to nebude rozbíjet. Tak ať vydrží.
    • 46
  4. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Zrovna tady píšou Ferry o OK406 u hornim uložení monroe
  5. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Prave co jsem cetl, tak se guma odloupla z ulozeni. Prectu si to znova.
  6. Benžík

    Vysokotlaká myčka (vapka)

    Můžu wapkou na benzině vyčistit chladič? Nepoškodí ho to?
  7. Benžík

    Ve městě se hřeje

    Když to odpojim, začnou se točit obě, pomalu a po chvíli rychle.
  8. Benžík

    disky ET 3

    Moc se teda na 306 nehodi, ani vzhledove, asi ani nebudou mit spravnou stredovou diru. Navic jsou to R13, takze takle vystrceny a trinacky, to taky nebude nic moc.
  9. Benžík

    Bouchá zadek

    Na zadku nejcasteji bouchaji tycky stabilizatoru, svisly, muzou byt spatny i vodorovny. Nebo nektery ze silentbloku.
  10. Benžík

    Ve městě se hřeje

    Zitra to zkusim taky. Ktery cidlo to je?
  11. Benžík

    středový panel

    Nezkousel jsem to, ale musi to jit.
  12. Benžík

    čerpadlo na 406 2.1 td

    Culibuk, cislo na nej mas v SZ, nechce se mi davat neci cislo mobilu na net, sem se dostane kazdej.
    • 9
  13. Benžík

    středový panel

    Taky to budu mit, v old modelu. Prestrikam to na tmavou stribrnou, radio uz je, zbytek jeste ne. Rozebrat to jde snadno, vyndat tlacitka a display nad klimou a radio (+ramecek u neorigi radia) a vysroubovat vsechky sroubky co jsou videt. Tlacitka a display se jenom vytahnou.
  14. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Ale to monroe ulozeni je prave to, co se rozbije, jak psal Ferry, oddeli se na tom guma od plechu. Mozna se pletu... [upravil dne 29/4/10 Benžík]
  15. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Díky.
  16. Benžík

    Ulozenie tlmica po 10rokov

    Poraďte, prosím, který vybrat. Některý jsou za dobrý ceny, ale nechci, aby to bylo jako ty monroe, jak o nich psal Ferry. Díky
  17. Benžík

    kuna,myš nebo něco takového....

    Akorát jsem přijel domů z práce a zase byla ta mrcha před domem, zaběhla pod sousedovo auto (P 306) a čučela na moje jak přijíždim, svítili jí oči. Potom utekla. Ty chlupy z koček tam fakt dam.
  18. I na hranicich bylo vsechno OK a to jsme vezli plny auto veci (naradi a nahradni dily do testeru linky, auto kombik, polozeny zadni sedacky a plno). Cesta uplne v pohode, poprvi jsme jeli vymrd..ou vectrou, podruhy jeste vymr...nejsi zafirou. Maji o hodinu casovy posun. Docela nas dostala na tv nova reportaz z vychodu rumunska (asi 14 dni potom co jsme prijeli), maji tam leprosarium, to je bezne nepristupna vesnice, kde vsichni maji lepru. Ale to bylo na druhym konci rumunska nez jsme byli. Udajne je velky rozdil v zivotni urovni vychodu a zapadu zeme, taky tam je videt vic hodne chudych lidi, nez u nas a vetsi rozdily mezi bohatyma a chudyma. Ne vsude se da platit kartou, treba v hotelu... Neda se tam moc dobre domluvit, ale tam kde jsme potrebovali, hotel, restaurace... to slo, anglicky. Nemel bych strach tam jet znova.
  19. Benžík

    koupe telefonu

    Uz zase telefon? Podivej se par stranek zpet, Oddie taky nakej vybiral, mel i podobny pozadavky.
    • 7
  20. Benžík

    autorádio na 220V

    normalni radio, ne autoradio mi dali.
  21. Benžík

    autorádio na 220V

    Ve sbernym dvore mi dali pekny radio zadarmo, sony, takovy velky, digi tuner a prehrava cd. Mam ho rok a pul v praci a hraje porad.
  22. Ty jejich nastavby jsou vyssi a trochu vic do sirky. zkusim najit fotky, nekde mam fotku i konskyho povozu, fotku nakyho staryho mercedesa, neco mezi sanitou, pohrebakem a pickupem. Ty dacie jsem videl i kombi a jednu dokonce kupe. A ten opalenej frajer co v ni byl, se tvaril, jak kdyby sedel v 407 kupe.
  23. Naky somraci tak jsou, ale daji se odehnat. Je tam docela cerno. Nevim cim plati ted, tenkrat meli dve meny, trochu zmatek. Pokud budes ve slusnym hotelu, o auto se bat nemusis, maji hlidany parkoviste. A po meste bezne stoji zaparkovany drahy auta, tak to asi s tou kriminalitou tak zly nebude. Jestli najdu fotky, par jich sem dam. Uz jste videli starou dacii peti mistny pickup s boudou vetsi nez š 1203?
  24. Pred 3mi lety jsem tam jel dvakrat, pracovne. Nejhorsi z cely cesty byla D1. Jeli jsme do Aradu, neni to daleko od madarskych hranic, skoro cela cesta po dalnici (CR, SR, Madarsko) v Madarsku jsou hodne pekny dalnice. Jeli jsme kolem Budapesti a pres Szeged a Keszemetz (snad to pisu spravne, byl trochu problem precist z mapy ty strasny jmena mest). Jednou jsme byli ubytovany v hotelu - byvala rezidence Čaučeskyho (nevim jak se to pise). Bacha na kamiony, jezdi jak dobytcí. V Madarsku jsme kupovali dalnicni znamku, v rumunsku maji nakou vinetu i na normalni silnice. S autem nam nikdo nic neproved za celou dobu (2 krat jsme tam byli na tyden) a zklamali me upiri, zadnyho jsem nevidel. Jo a v celym Aradu jsme nenasli jedinou hospodu kde by meli pípu, je to nekulturni narod, asi pijou lahvace. [upravil dne 28/4/10 Benžík]
×
×
  • Vytvořit...