Přejít na obsah

antik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 325
  • Registrace

Vše od uživatele antik

  1. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak jsem čistil klimu dle navodu, zastrčíl jsem hadičku do všech děr ventilace co jsem našel ( tedy ty dole na nohy jsem zapomel) a ještě pod pylový filtr. Za krátko pod autem louže jako blázen, a klima zdá se čistá. Jen ten airbag mi svítí furt, už nepomáhá rána pod volant. Nu což. Budu muset pátrat, kde je jádro pudla . Jo motor maka jako blazen, ma sílu, ale zase to dost papá. Nebvim jestli je to levnou naftou nebo ma čerpadlo nastaveno velkou davku pailva... těžko říct, nechám si poradit . [upravil dne 6/7/13 09:33 od antik]
  2. antik

    vycisteni klimatizace 406

    Já zase čistil klimu dle navodu, jsem strčíl hadičku do všech děr ventilace co jsem našel ( tedy ty dole na nohy jsem zapomel) a ještě pod pylový filtr. Za krátko pod autem louže jako blázen, a klima zdá se čistá. Jen ten airbag mi svítí furt, už nepomáhá rána pod volant. Nu což. Budu muset pátrat, kde je jádro pudla .
    • 47
  3. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Motor pred vymenou cerpadla makal jako dabel. Egr urcite nefunguje spravne a tak jsem resil aspon takhle.
  4. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    noo takže bez té zátky to nechce ject, dusí se to a hulí to . vystřihnulů jsem z víčka od kompotu novou zátku , tu jsem instaloval a .. je klid. Autí už zase jezdí o dost lépe. Sice to bude ještě chtít poštelovat volnoběh, ale jezdit se dá.
  5. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak autí má čerpadlo jiný, přetěsněný a seřízený. Ještě bylo třeba doladit volnoběh. sundal jsem sání. a posunul doraz od plynu co je zezadu čerpadla. zjistil jsem že budu muset vyměnit přepadový hadičky, protože u jednoho vstřiku to je mokrý škoda že mi ulítla někam tehle zátka co je na hadici od EGRu, když jsem nastartoval abych seřídil ten volnoběh. No když bylo hotovo, tak jsem si připravil a zapojil relé, které bude ovladat chípák. Dílo je hotovo, stačí si jeden kabel co čumí pod palubkou zapojit po druhé pozici otočení klíčku a další kabel co čumí u očka chcípáku. NO a to jsem stihl ještě auto umejt . [upravil dne 3/7/13 21:11 od antik]
  6. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tak nakonec jsem sehnal zapujčení jiného čerpadla , co je srovnané a přetěsněné a seřízené, které se jen vymění spolu s rozvodovým řemenem, to moje se pošle zpět a nechá se za patnáct stovek přetěsnit a překontrolovat a seřídit, a už bude klid.
  7. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tak další smutná zpráva. Chcije mi nafta ze spoda cerpadla. Netusim co tim. Poradil by někdo ? Je ale divný že stačí natlakovat balonkem a za chvilku to tece. a ne malo. myslim si že to nebude už žádná sranda: a tady jsem našel jak to teče: [upravil dne 26/6/13 20:07 od antik]
  8. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Nevim jestli je to normální, ale od tý doby co mi vyměnili ten motor se mi po nastartovani a rozjetí zamknou vsechny dveře. Jakmile zastavim a chcipnu motor se vse odemkne. Drív mi to nedělalo, nevim jeslti jde o zavadu, kterou mam resit, nebo je to spravne. Central mam originalni a na nej napojen alarm. DO od toho centralu mam doma, protože superblokadu aktivuji vždy alarmem aby se mi zatahli okna. Taky mi otáčkoměr ukazuje o polovinu méně než normálně, a sem tam vypadne uplně. [upravil dne 25/6/13 20:52 od antik]
  9. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    mě spíš připadá že mi tam asi v servise nedali tu vymezovaci plastovou podložku a šrouby se povolili.
  10. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    taak dnes jsem chtěl sundat kolo, abych se podival a zjistil jsem, že jsou jen povolený šrouby. Takže jsem je dotahl a všechno je v cajku. Ale když už jsem byl u auta, tak jsem srovnal a zakryl kabely v liště co je přez motor. [upravil dne 24/6/13 20:43 od antik]
  11. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    no vidiš to , to mě nenapadlo. Snad na to přijdu.
  12. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Zejtra se mrknu na rampě a zjistim, co s tim. možna něco boucha o kolo.
  13. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    joo to ja nevim. v tom se vubec nevyznam.
  14. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak tedko jsem s tim jel a boucha tam neco jako by o brzdič. Rany to jsou a navic když jedu pomalu, jako by to i křupalo a dřelo. škoda že tam nic neni vidět. zejtra si zajedu na rampu, snad neco uvidim.
  15. jaka? Ja prostě našel lepší servis, stačilo se zmínit, že zavaží padá a on se na to podival ještě než sundal kolo a pak řešil problem jak se patří..
    • 20
  16. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    možná by to Lukáš309 měl levněji.poptám se ho. Díky za tip
  17. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    pry by to udělal, ale obojí stálo za prd. snad to vydrží pár dnu, než se mi tam povede doject a sehnat ten silentblok.
  18. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    asi ho neměl. nevim. ze předu auta to je slyšet jako když to křupobouchá . podivný zvuk křupavého bouchání. [upravil dne 23/6/13 12:54 od antik]
  19. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    ee- podlaha to neni, je to něco co boucha vepředu. Ptal jsem se toho co mi měnil motor, a řikal, že by tam mohl bejt spodni silentblok utrženej, prý stál za prd. Ale jistej si neni, po telefonu toho moc nezjistí.
  20. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    A jéje. tak mi nějak ve předu něco křupe, když sundam nohu z plynu nebo z brzdy. Co to muže být vůbec netušim, vy jo ?
  21. takže to bude asi chtít někoho jinýho. já to řešil s tim jednim 3x a na po čtvrtý jsem se naštval a jel k někomu jinýmu a byl klid.
    • 20
  22. má pravdu. pokud to dotyčný umí, stačí ho upozornit na to kde je problem a postara se o to sam.
    • 20
  23. Hele, to mě řekli taky, ale jak jsem odjel, tak za rohem už salal chlad. Kdo vi , jeslti tam neni problem s kostrou nebo naopak neni rupla pojistka.
  24. Já zajel pak k někomu jinému a najednou to šlo. Ten kdo to dělal to asi jinam dávat neumí. Na takovýhle bacha. Jsou levnýa prdlajs znaj.
    • 20
  25. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tak dnes jsem vyměnil vodu za chladící směs do - 38 , kterou jsem pořídil od Lukáš309 . Rovnou jsem i srovnal kabely do lišty . dirku v expanzce jsem nenašel, ale stále mam na ní mokro. přitom když mi plnili klimatizaci, tak si právě syn všiml bublinek v místech, kde bych dirku ani nečekal. tedko ji ale najít nemohu. nevadí. časem snad na to příjdu. Přepadovou hadičku jsem zavedl do malé PET lahve, abych věděl, kolik toho ušlo. [upravil dne 20/6/13 20:54 od antik]
×
×
  • Vytvořit...