Tak jsem čistil klimu dle navodu, zastrčíl jsem hadičku do všech děr ventilace co jsem našel ( tedy ty dole na nohy jsem zapomel) a ještě pod pylový filtr.
Za krátko pod autem louže jako blázen, a klima zdá se čistá. Jen ten airbag mi svítí furt, už nepomáhá rána pod volant. Nu což. Budu muset pátrat, kde je jádro pudla .
Jo motor maka jako blazen, ma sílu, ale zase to dost papá.
Nebvim jestli je to levnou naftou nebo ma čerpadlo nastaveno velkou davku pailva... těžko říct, nechám si poradit .
[upravil dne 6/7/13 09:33 od antik]