Přejít na obsah

Petrsvagr

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele Petrsvagr

  1. Zdravim Má někdo zkušenost jak demontovat z čelního skla držák senzoru deště a světla?
×
×
  • Vytvořit...