Servis,hm vypustí olej ešte nedotečie,a šups šróbom nazad,a zbytok oleja sa môže predávať!Olejový filter,možno vymenia,možno nie!Konkrétny prípad v Renaulte Komárno,ale už firma skrachovala.Z tých pár kvapiek oleja čo tam zostane,z toho by som si ani takú ťažkú hlavu nerobil!Tie servisy čo to robia poctivo,tie nechcem urážať,ale tých je tu čoraz menej.Do servisu by som bral auto len v krajnej núdzy!