Přejít na obsah

Otakar.Kulhanek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele Otakar.Kulhanek

  1. Zdravim,mam nasledujici problem u me 307 SW 1.6, r.2007 Prestalo mi fungovat u pravych dveri ovladani okna i zrcatka,misto teploty se mi ukazuji dve carky... Zkusil jsem prekontrolovat kontakty (konektory) ve dverich,na nic jsem neprisel . Po 2 dnech to vse zacalo samo od sebe fungovat...pak zase prestalo,netusi nekdo,kde by mohla byt zrada ? Pricemz ovladani nefunguje ani to u ridice,ani to u spolujezdce, nicmene, reprak hraje a signalizace otevrenych dveri take :-) Diky za jakykoliv tip
×
×
  • Vytvořit...