antipolution faut - ze to každýho tak dráždí... jiným autům se jen rozsvítí kontrolka a v servisu obvykle ví taky pěkný prd... Dneska je to spíš o diagnostice a o práci s ní. 307 je jedno z prvních aut s multiplexem, Fapem, dvouhmoťákem,... Dočkejte času, všechno tohle se začalo montovat i u ostatních značek. Nejde prostě porovnat 307 s např. OI a II. Oktávka je proti tomu beznadějně zastaralá ( Comonrail, FAP, multiplex ) je tudíž logické, že se tam nemá co vysrat ( kde nic není, nic se neposere ). Momentálně sedlám jesště služebně Octavii předchozí generace ( 77kw PD ) - a jestli tu někdo bude mlít o spolehlivosti, ať si ji koupí a pozná. ( najeto 88tis. - mám ji od voňavky a zatím \"jen\" dvouhmoťák, vstřiky, jakési čerpadlo a pár drobností cca za 100tis - zárukami je škodovka proslavená, takže cca polovina na dřevo ). Jen pro úplnost doplním . Když mi 307ma rižne kontrolu, jedu aspoň v nouzáku. Německá \"kvalita\" zhebne klidně uprostřed křižovatky.
Nepomlouvám, nekritizuju jen se prostě dneska sere všechno, nebejt elektroniky, bylo by nám krásně. ( s láskou vzpomínám na 309GRD )
Upřímně, měl jsem služebně Astru, Golfa, Oktávku, Megana - všechno v naftách a PD nebo CR. Sralo se to všechno, 307 je v tomhle ohledu srovnatelná.
Závěr : najdi si inteligentní servis a nevymlouvej se na značku, mě problém vyřešily ve 150km vzdáleným servisu a to v Peugeotu jen kroutili hlavou.
Omlouvám se, ale muselo to ven