Přejít na obsah

twoolf

Uživatel
  • Počet příspěvků

    700
  • Registrace

Vše od uživatele twoolf

  1. twoolf

    Som tu z toho debil, ako na EGR

    a dej si auto s motorizací do popisu
  2. twoolf

    Som tu z toho debil, ako na EGR

    EGR odpojit, FAP vykuchat spotřeba na 2,0 HDI 79kW po výše uvedeném do 6l/100 couračky, dálky 5,5 l/100km jezdím svižně, dle PP na okreskách průměr cca 75km/h, 30% město. Jede to o poznámní líp. Toť vlastní zkušenost
  3. twoolf

    co myslite?

    Za mě : předělávka přes turbo na T16 podle mě zničí celé kouzlo toho GTI. Nechal bych si GTI a zapracoval jen na dopingu.
    • 8
  4. twoolf

    nestastne307ky

    antipolution faut - ze to každýho tak dráždí... jiným autům se jen rozsvítí kontrolka a v servisu obvykle ví taky pěkný prd... Dneska je to spíš o diagnostice a o práci s ní. 307 je jedno z prvních aut s multiplexem, Fapem, dvouhmoťákem,... Dočkejte času, všechno tohle se začalo montovat i u ostatních značek. Nejde prostě porovnat 307 s např. OI a II. Oktávka je proti tomu beznadějně zastaralá ( Comonrail, FAP, multiplex ) je tudíž logické, že se tam nemá co vysrat ( kde nic není, nic se neposere ). Momentálně sedlám jesště služebně Octavii předchozí generace ( 77kw PD ) - a jestli tu někdo bude mlít o spolehlivosti, ať si ji koupí a pozná. ( najeto 88tis. - mám ji od voňavky a zatím \"jen\" dvouhmoťák, vstřiky, jakési čerpadlo a pár drobností cca za 100tis - zárukami je škodovka proslavená, takže cca polovina na dřevo ). Jen pro úplnost doplním . Když mi 307ma rižne kontrolu, jedu aspoň v nouzáku. Německá \"kvalita\" zhebne klidně uprostřed křižovatky. Nepomlouvám, nekritizuju jen se prostě dneska sere všechno, nebejt elektroniky, bylo by nám krásně. ( s láskou vzpomínám na 309GRD ) Upřímně, měl jsem služebně Astru, Golfa, Oktávku, Megana - všechno v naftách a PD nebo CR. Sralo se to všechno, 307 je v tomhle ohledu srovnatelná. Závěr : najdi si inteligentní servis a nevymlouvej se na značku, mě problém vyřešily ve 150km vzdáleným servisu a to v Peugeotu jen kroutili hlavou. Omlouvám se, ale muselo to ven
  5. twoolf

    nestastne307ky

    taky ji mám, má svý mouchy, ale nikterak kritické to není. Už jsem měl poruchovější kousky a to byly Made in Germany. Spíš je v čechách problém najít nedojebanej a nestočenej kousek. Ono když se člověk smíří s tím, že to má na tachecu půl mega, může bejt rád, že to vůbec jede...
  6. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    už se ozval platba předem a 12E poštovné. To vážně není zlé.
  7. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    zatím nic, asi zjišťuje cenu dopravy do CZ
  8. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    spojlere@gmail.com asi pošlu i kopii na centrum.sk
  9. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    A spokojenost? kvalitní díly? už jsem měl jednou v ruce prahy co sice byly pár, ale každý jiný
  10. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    Čekám na odpověď, jink identické křídlo se v čechách prodává od cca 3500,- bez lepidla takže 60E ja krása i kdyby bez lepidla
  11. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    po jisté zkušenosti s českým shopem... lepidla dali tak na půl spoileru, ještě k tomu jakýsi noname, takže se kupovat stejně muselo a stejně to neospravedlňuje rozdíl v ceně křídla 2000,-
  12. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    kruci, jakto, že to na slovensku stojí polovic?? :bacha
  13. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    jen na SW tu stříšku nemají... jen na hatchbagy
  14. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    mě se právě nezdají ceny v ČR, za decentní křídlu tu dáš 5tis. a na slovensku 50Euro plasttuning-spojlery.sk hodně fajne ceny, asi si pokecám jakpak je to s dopravou. dík za tip
  15. twoolf

    106 a 306 :( ani jedno nejede

    nebo si tady stáhni příručku jak na to http://manualy.karnet.sk/auto-manualy-prirucky/peugeot-manualy/115-peugeot-306-manualy-prirucky
    • 6
  16. twoolf

    106 a 306 :( ani jedno nejede

    na tý 106 ti spíš jen vypadl kloub, jednou se mi to taky stalo, stačilo nacvaknout a jelo se dál. u 306 nevím jak je dělaný třeba náhon tachometru, ale určitě by šel použít. Nalívací šroub tam ale být musí, proti 309, to není žádná revoluční změna a tam byl nahoře šroub, cca M14 na tuším 19ku klíč
    • 6
  17. twoolf

    106 a 306 :( ani jedno nejede

    306 : shora by měl být šrou a nebo vyndej cokolv z převodovky 106 : vyndat baterku ručně vyřadit, klouby jsou dobře vidět, ale možná budeš muset pod auto
    • 6
  18. twoolf

    307 SW - zadní stříška

    no právě, ukrutná palba, když vezmu v potaz, že je to 8let stará kára zkouším sehnat něco za lidskou cenu, klidně i použitý.
  19. twoolf

    t16

    krásná práce když jsem tuhle káru viděl naposled, bylo to trochu horší Držím palce, ať to brzo jezdí
  20. Ahoj lidi, nevíte někdo o deventním zadní křídle ( stříšce ) na moje auto? Nová mi příjde neúměrně drahá, nebo poraďte kde koupit. Případně i jiné decentní záležitosti na SWčko před F/L. díky
  21. twoolf

    807 papa olej

    což takhle vysoký tlak oleje, měl jsem to na služební astře, brala olej ve stejné míře. tlkovala přes 5 atm. po výměně čerpadla spadla spotřeba oleje na cca 1l na servisní interval a to je prý normální . Možná taky simerinky, nebo turbo. Při téhle spotřebě ten motor musí soustavně modře kouřit. Nemá šanci to spálit bez kouře.
  22. twoolf

    807 papa olej

    motor, kilometry ??
  23. shiď ten hlíníkovej kryt a nepotřebuješ foto
  24. 1,6 HDI ma EGR ventil vpředu. Stačí shodit krycí plech turba a je tam v celé své kráse je třeba ho shodit a zacpat diru do něj. Nejlíp měděný plech.
  25. Necha, ale musis vlozit ucpavku mezi vyfuk a ventil. Kdyz ho odpojis, jednotka to pozná. Musí si myslet, že funguje.
×
×
  • Vytvořit...