Přejít na obsah

Sasoun

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

Vše od uživatele Sasoun

  1. Kabely proměřeny, ty jsou v pořádku. Čidlo tlaku paliva odzkoušeno. Porucha trvá dále.
  2. Děkuji, zkusim asi v neděli. Dám vědět.
  3. Zdravím, prosím o pomoc. Mám nejakou debilní poruchu, že mi vůz nereaguje na plyn a jsou zvýšené volnobežné otáčky. Po odpojení nějakého čidla, např. váhy vzduchu uvedu vůz do nouzového režimu a volnobežné otáčky spadnou do normálu a plyn reaguje. Jedná se o peugeot 406 2.0 HDI r.v. 2002. Děkuji za jakoukoliv nápovědu.
×
×
  • Vytvořit...