ja taky ne ,egr jsem mel rozdelany na 2.2hdi ze zvedavosti ,zkouseli jsme to zaslepit ale hazelo to chybu ,pak se to povedlo ze se zadna hlaska neobevovavala ,ale spis se me zdalo ze motor jde hure od spoda a volnobeh nebyl tak klidnej , pokud bych vedel ze motor pujde k lepsimu egr bych bez vahani odstavil
predpokladam ze to mas zaslepene nekde pred ventilem a ovladani egr si nechal v provozu aby jednotka nic nepoznala ,kamarad to mel zaslepene nekolik tisic km az na vstupu do beranu ,ale cely potruby vcetne egr se mu na srazku zafoukalo sazema \"nevratne zaslepeni\" )
popis me pls kde to mas zaslepene ,jestli jsis to tedas delal sam ,dekuji