Přejít na obsah

pagot

Uživatel
  • Počet příspěvků

    642
  • Registrace

Vše od uživatele pagot

  1. slada : web \"katalog aut\" podava ale nepresne informace ,406 2.2hdi ma pohotovostni hmotnost 1410kg , do ceskeho tp to vetsinou pisou spatne a ja si ted precetl ten muj prospekt k 607 z fr jeste jednou popletl jsem si slovicka ,takze 607ma ma pohotovostni pouze 1535kg ,ale tech par kilo uz je jedno )
  2. tak bylo by to logicke ale ja mam k ceskemu manualu jeste takovou mensi knihu pouze ve fr a tam to tak popisujou a v TP od vozu \"P607\" to mam psano take ze pohotovostni je vcetne ridice 75kg , takze jistej si bejt muzes ,ale ja to tak mam uvedeno ) [upravil dne 24.2.10 pagot] a jeste doplnin ze u dalsi 607 co jsem nedavno kupoval jsem mel v TP to same [upravil dne 24.2.10 pagot]
  3. P607 2.2hdi old model manual ma 1610kg ale pohotovostni hmotnost je udavana vcetne 75kg ridice coz je sice pouze \"hubenour\" byla by teda o dost lechci nez ta 407
  4. jak mas tu 2.2hdi ciplou ? na jakej vykon a jak dlouho uz s tim jezdis ? ja verim tomu ze z 2.2hd jde udelat slusna raketka ,ale mel jsem strach to nechat cipnou
  5. problem je ze npr. 225/60/16 ma vzdy vetsi index hmotnosti nez predepsana \"225/55/16\" a proto muze bejt ta 60ka klido tvrdsi na stejnem tlaku to same u 225/55/17 ,ale neidealnejsi to je zkusit ))
  6. pagot

    Sbíhavost

    udelaj i auto s ESP ? ,kolik to stalo , prosim o kontakt na servis do sz ,dik
  7. nevim jak 407 ,ale kamarad presel z 3.0i na 2.7hdi v P607,protoze se mu vice libil zatah o) najel s tim uz par tisic a jezdi 8.7-11l a rikal ze kdyz takhle honil ten trilitranek v benzinu\"manual\" tak mel bezne spotrebu 13-16l a slo to po meste i mnohem vice a co jsem se v tom 2.7hdi svezl tak bych benzin v pezoutu teda uz taky nechtel
  8. staci kdyz napises kde mas danou zaslepku a jestli je ovladani a samotnej zaver egr ponechan funkcni\"je nebo neni uskrcen ovladaci podtlak\" upravu jednotky skrz egr jsi psal ze nemas co se tyce tech steracu tak za 400,- nemas nad cim premejslet a spis pak napis jak vyhovujou ,ja uz kupoval druhou sadu valeo a uz do nich nejdu opet me zacina delat randal levej sterac a jsou 3xdrazsi
  9. nikdo nic resit nechce , 607hdi je velice komfortni vozidlo na diesel extra -hlavne jak je vevnitr ticho mam 607mu rad hlavne proto kolik jsem za ni zaplatil ,kdybych mel vysolit i npr 1/2 puvodni ceny stali by me vlasy na hlave ,nema pro me takovou hodnotu hlavne ku-li podvozku a pisu to z toho pohledu ze bych na to hotovost mel .. proste neni stavena na zadne nerovnosti )) ,letos se chci na ten podvozek ve fr pozeptat ,ale i tam kde se budu ve fr stavovat neni po okoli kloune zaplatovana cesta i po dedine v okoli je krasnej asfalt radsi napis kde presne mas zaslepeny egr \"a co kolem\" a nedelej krkovicku
  10. 607 na 17kach je temer zebrinak ja v tom citim velky rozdil a nejen proto ze mam doma jeste auto s airmaticem ,proste 607 s origo 17kama hlavne ten starsi model kol je nadhera ,ale pouze ve francii kde jsou cesty i dalnice o dost lepsi ale zalezi co kdo chce a po cem jezdi ,pro me je 607 tvrdsi i na 16kach ale je to o dost lepsi nez na predepsanym profilu u 17tek
  11. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    ja taky ne ,egr jsem mel rozdelany na 2.2hdi ze zvedavosti ,zkouseli jsme to zaslepit ale hazelo to chybu ,pak se to povedlo ze se zadna hlaska neobevovavala ,ale spis se me zdalo ze motor jde hure od spoda a volnobeh nebyl tak klidnej , pokud bych vedel ze motor pujde k lepsimu egr bych bez vahani odstavil predpokladam ze to mas zaslepene nekde pred ventilem a ovladani egr si nechal v provozu aby jednotka nic nepoznala ,kamarad to mel zaslepene nekolik tisic km az na vstupu do beranu ,ale cely potruby vcetne egr se mu na srazku zafoukalo sazema \"nevratne zaslepeni\" ) popis me pls kde to mas zaslepene ,jestli jsis to tedas delal sam ,dekuji
  12. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    je to primo zahadne protoze 150-200km/h je uz dost na -+ 5.6l/100 ,ale mozne je vse
  13. ty ole 255 to uz je docela sila to nekdo dobre natunil )) nebo ses spletl ,jak se ti stim jezdilo ? ja mam povoleny pouze 225/55/16 nebo 225/50/17 ,mrkni co tam mas napsane
  14. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    dam tam 85l a nikde nic netece a v hrdle naftu taky nevidim ) ,nicmene ja mu tu spotrebu preju je opravdu kouzelna:D , leckdo se hrka v mensim aute o mnoho pomaleji a s vetsi spotrebou nez Michael coupé
  15. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    takze na 75l si najel 1320 km z toho 800km po dalnici rychlosti 150-200km/h 500km couracky takze mas zazracnou spotrebu ba primo kouzelnou ,temer neuveritelnou , nemel jsi tam pred tankovanim o takovejch 15l vice nez jsi to zacal merit ? 15l v nadrzi je temer take sucho ))
  16. pagot

    kupa peugeot 607 2,7 HDI

    ja se zklamal u V6 3.0i , pokud se zacnou srat lamdy ,vyf. potrubi vcetne kat. tak je to slusna pokladnicka a to je jenom \"vejufuk\",nehlede na to ze hodne motoru uz \"klape\" jak to hdi ) ,mam MB-S V8 430 a jezdim taky za 11-12 ale motor jina kava! ,ja bych frantuv sestivalec uz krmit nechtel ,je jasny ze me za to tady zmlatej ,ale to me neva)) [upravil dne 18.2.10 pagot] u 2.2hdi se me libi jak to jede za to co to zere a je v tom take ticho [upravil dne 18.2.10 pagot]
  17. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    az dojedes to cos natankoval tak napis kolik ti vyslo , rucicka jde od pulky nadrze ke dnu rychleji , pocitam ze to bude kolem 6l/100 je to na tu rychlost vyborna spotreba , s egr jsme take laborovali ,ale zdalo se nam ze to ma mensi zatach
  18. pagot

    spotřeba 607,2.2hdi ?

    kolik ti ukazuje palubak prumernou spotrebu na tejdle jizde ?? jinak egr mas mas nekde zaslepeny ? bez dalsi upravy ? spotreba super ,me ted ukazuje 7.5l/100 ale jezdim kolem komina ))
  19. benzina ,shell ale vzdy pridavam VIF
    • 8
  20. pagot

    rozvody 607

    to mas hodne malo jetej kousek:super , da se jeste narazit na kousky kolem 150tis s historii kompletni protokoly z garancet atd.,ale brzo to bude nedostupne zbozi \"2.2hdi\"
  21. pagot

    rozvody 607

    nech je udelat a mas klidek a nepises kolik mas najeto ,ja bych je delal kazdej 120 tis a basta
  22. no je to zajimave ,lakave )
    • 8
  23. pagot

    tak jsem zamrzl jak rozmrznout

    asi mate uz radne zajete motory a predpokladam ze na tacho mate urcite do 200tis km ))) ja jsem na 2.2hdi po tej mrazivej noci nastartoval na prvni pokus a na teplomeru bylo jeste pri startu -20-22c a to me diag hlasi spatne zhavice
  24. pagot

    Pomoc, nestartuje

    pockam na oblevu :D , vezmu si druhe auto
  25. pagot

    Pomoc, nestartuje

    v tom mas pravdu ,ale to je tak vse, 2.2hdi fapoff ma lepsi zatah a podstatne lepsi spotrebu , kupoval jsem na 2.2i v 607me katalyzator a lambdu a nebylo to prijemne )) ja dnes rano nastartoval ,startoval jsem v 8:30 a bylo -20 chytlo to napoprve i kdyz to prvni otoceni zamrzleho motoru me srdce trha ,kdyz ale stojim delsi dobu npr. 3-4dny tak to pod -10 preventivne nestartuju
×
×
  • Vytvořit...