chci tam dám hadici z 206 od klapky do předu, ten malí filtřík ch dám na tu hadici co je znázorně na na 1. stránce červeně to by snad s žádným podtlakem nemělo nic udělat, to je nějaký jakoby ventil, nevím co přesně popisoval to tu fakir a říkal že když dám ten malí filtřík na tu hadici co je na obrázku znázorněna červeně že to nic nebude dělat špatně ta to co vede z hlavy by samozřejmě zůstala zapojená do toho okruhu jen ta co vede nějak před klapku tak bych jí dal vlastní filtr......ty si asi myslel at nedávám ten filtřík na ten odfuk tý klikový skříně ne???
[upravil dne 26/8/09 kovi306]