Přejít na obsah

kovi306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    797
  • Registrace

Vše od uživatele kovi306

  1. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    tak co našel jsi ten nákres???
    • 49
  2. jj moc by tomu slušely, aspon za vyskoušení to stojí...
  3. kovi306

    pretlak na 406

    to by mohlo bejt zajmavý svezeníčko, a kdyby to byl 16V no OMG:bojim:super:super:super:papa
    • 31
  4. kovi306

    zacatek meho pazouta

    vypadá to jako ze hry need for speed underground 2:P:P:P
    • 95
  5. co zvouček??? nahraj...značka ladaku? BTW:ten nárazník vypadá parádně
  6. kovi306

    Další 106 GTI

    za si to koupil když je to takový luxusní stav?
  7. kovi306

    Zadní náprava

    tak to je samozřejmě lepší od té firmy ja budu dělat tady http://www.napravy.cz jelikož sem z budějc tak to mam kousek, ale jen tak obyčejný mechanik by ti to asi neudělal dobře jako firma se spacializací...
    • 34
  8. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    myslim si že je jedno jestli to bude sát vzduch ze sací hadice nebo vedle přes svůj filtr, zatim se to chová celkem normálně, žádnou změnu sem nepocítil taže to asi pude...:myslimale ted musim vymyslet tu hadici od klapky nevím jestli to bude mít stejnej průměr ta 1.6 jako 1.4???
    • 49
  9. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    je to opravdu jen na zkoužku jestli to takhle bude fungovat v pátek jedu pro tu hadici z 206 1.4...takže to tam dám a uvidim...jinak nevíte někdo kolik by tak mohla stát??? a bude stejnej průměr tý hadice z 1.4 u škrtící klapky jako u 1.6?? [upravil dne 2/9/09 kovi306]
    • 49
  10. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    a etě [upravil dne 2/9/09 kovi306]
    • 49
  11. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    a tu... [upravil dne 2/9/09 kovi306]
    • 49
  12. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    takže sem tu červěnou hadici zatim na zkoužku co to bude dělat vyřešil takto....zatim sem nepocítil žádný rozdíl tak doufám že to bude v pohodě a budu moc pokračovat v mém plánu:myslim:myslim [upravil dne 2/9/09 kovi306] [upravil dne 2/9/09 kovi306]
    • 49
  13. kovi306

    .::| Tuning - Galerie |::.

    jj je odporná to je jak ze STARWARS...:D ale mě fascinuje ta modrá 306 s těma bleskama, týpek bydlí v třeboni kousek od budějc xD:D nejvíc mazec...
  14. kovi306

    Predni svetla 307 - pomoc s vyberem

    jj ty druhé ale nejlepší sou černý:P:P:papa
  15. celkem fajnovej zvuk ale miluju zvuk sportovního filtru takže ladak nechci...
  16. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    no mohl bys ale ty máš 1.6 a to má jiné ty hadice než má 1.6...:( ale prakticky to bude stejný ta co vede z hlavy motoru, pak akorát tam bude navíc ta zezadu co vede:) nevim můžeš to zkusit...ae stejně nevím kde to nechat svařit...:)svářečák mam jak na autogen tak na CO2 ae nemam kde to svařit...
  17. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    a ty už to nemáš???docela bych to koupil...nebo nechal svařit ale nevim kde a zakolik by to bylo...nakolik to vyšlo tebe? z jakýho to bylo materiálu??? jestli už to nemáš, tak nemáš aspon ten návrh?? nebo mi to nějak sehnat nešlo by? a jak to máš udělaný ted? [upravil dne 27/8/09 kovi306]
  18. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    ty to máš pěkně ale jak si to udělal? taky sis to nechal svřit ne? nebo si to někde kupoval?
  19. ale tyto kola mě taky zajmaji...sou krásné, cena? viem že je asi neprodáš a za kolik si je pořídil? dyštak dej foto těch černých [upravil dne 26/8/09 kovi306]
  20. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    tu je ten obrázek.. [upravil dne 26/8/09 kovi306]
  21. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    chci tam dám hadici z 206 od klapky do předu, ten malí filtřík ch dám na tu hadici co je znázorně na na 1. stránce červeně to by snad s žádným podtlakem nemělo nic udělat, to je nějaký jakoby ventil, nevím co přesně popisoval to tu fakir a říkal že když dám ten malí filtřík na tu hadici co je na obrázku znázorněna červeně že to nic nebude dělat špatně ta to co vede z hlavy by samozřejmě zůstala zapojená do toho okruhu jen ta co vede nějak před klapku tak bych jí dal vlastní filtr......ty si asi myslel at nedávám ten filtřík na ten odfuk tý klikový skříně ne??? [upravil dne 26/8/09 kovi306]
  22. kovi306

    rozvody na Peugeot 306

    nevíte někdo kolik chtěj za rozvody v peugeoe v česku??? kolik tak vydrží rozvody na benzínáku???
  23. kovi306

    sání-hadice???-sport. filtr+foto

    mno krásná práce,nakolik tě to vyšlo??? a jak sis to udělal sám sis to svařil doma??? a co přívod studeného vzduch je???
  24. kovi306

    moje priblizovadlo (p206)

    neber to osobně ale jak je to špatná kvalita fotky tak ty kola vypadají jako VT
  25. bože to je krása...ten interier...to auto...ten motor....marty777 klaním se před tebou super práce:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super:papa:papa:papa:papa
×
×
  • Vytvořit...