Přejít na obsah

Ajdamek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 678
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele Ajdamek

  1. Ajdamek

    RZ fízláckej Prassatů

    Edison: neříkám, že je to přesnější, říkám, co používaj (jestli jim tacho meří v převodovky nebo z gps nevim) Peta: záznam
    • 49
  2. Ajdamek

    RZ fízláckej Prassatů

    Oni s tebou musí na pár vteřin srovnat rychlost, tak máš dost času si všimnout oplastovanýho passata a přečíst začátek RZ. Proč by museli srovnávat rychlost? Prostým součtem absolutní rychlosti měřícího vozu a relativní vzájemné rychlosti měřícího a měřeného vozu snadno spočítá absolutní rychlost měřeného vozu. ;-) Krom toho měření vlastní absolutní rychlosti bude nejspíš řešeno nepatrným dopelovým zařízením... optickým, laserovým, nebo rádiovým. Ta krabička je velká jen několik málo cm a je to fakt přesný na nejrůznějších povrřích, dokoénce i když se ty povrchy měněj. My používáme taková zařízení na kolejových vozidlech a pražce tomu fakt nevaděj a přesnost se počítá na desetiny km/h. Passati natáčí kamerou PolCam a měří svoji vlastní rychlost pomocí cejch tacho. Takže aby ti dokázali přestupek, musí bejt za tebou nebo před tebou pár vteřin se stejnou rychlostí. Čili obdoba Gesigu, ale polcam dokáže zaznamenat až na 100m. Žádný dopočítávání podle kontrolních bodů, žádnej laser, žádnej rammer.
    • 49
  3. Ajdamek

    RZ fízláckej Prassatů

    dyt doprovod nadměrů spadá pod soukromý firmy, co by u toho dělali policajti?
    • 49
  4. Ajdamek

    RZ fízláckej Prassatů

    Oni s tebou musí na pár vteřin srovnat rychlost, tak máš dost času si všimnout oplastovanýho passata a přečíst začátek RZ.
    • 49
  5. Ajdamek

    RZ fízláckej Prassatů

    Tady je aktuálnější
    • 49
  6. Ajdamek

    Za kolik prodám moji káru

    V týhle době bych to viděl tak za 150t
    • 27
  7. Ajdamek

    motorizace 3,0 v6

    co je lepší? šestiválec je šestiválec: krásnej zvuk, slušnej výkon, malá poruchovost. Jen si to trochu víc vezme, ale kdo chce koně, tak tomu musí dát trochu napít
    • 23
  8. Ajdamek

    Mapy 2009

    Díky
  9. Ajdamek

    Mapy 2009

    Taky jsem to minule hledal. btw: vypálil jsem mapu jako ISO v roxiu a nejede mi to? kde dělám chybu?
  10. Ajdamek

    Prodloužit záruku nebo ne?

    Za 30t bych se jim na to vybod
    • 10
  11. Ajdamek

    407 mně donutila odejit od značky

    Nebylo by lepší si to auto projet, než čumět na netu a psát tohle? 407ma je jízdníma vlastnostma o hodně dál než 406 a vůbec mi nepřijde, že by šla pohodlností dolu.
    • 52
  12. To je ten dieslovej krouťák Je to na těch 18\" o hodně tvrdší než na 17\"? [upravil dne 28/2/09 Ajdamek]
  13. Tady ty Pirellky docela vedou, 3500 za gumu bych ještě dal. Škoda, že se nedělaj v tomhle rozměru Matador Hectora.
  14. Ajdamek

    a zase ta uz prokleta 407

    Ty voe, to je masakr ukazoval předtím počítač nějakou závadu na podvozku, než se to stalo?
  15. V Tp jiná alternativa neni, momentálně jezdim na zimákách 225/55/17 a to je moc balon, ty 215 jsou ideal kompromis v pohodlí vs. jízdní vlastosti. Tak kdyby mi gumy vydrželi 30tkm, tak si bude vejskat, ale to je u třlitru docela utopie
  16. Taky bych je zkusil, kdyby se dělali v mym rozměru
  17. Nesjíždí se rychle ty Pirellky? kolik maj tak výdrž?
  18. Budu si muset na sezonu koupit nový obutí a právě obouvám Michelin pilot exalto, ale v rozměru 215/55/17 stojí jedna guma 5t, do čehož se mi moc nechce. Má někdo zkušenost v tomhle rozměru s gumama: Falken, Avon, Fulda, Hankok a podobný levnější značky?
  19. Ajdamek

    Info o Ibize 1,9 TDI PD

    Tak 129tkm by už po rozvodách mělo bejt, ale to by měl majitel říct.
  20. Ajdamek

    Info o Ibize 1,9 TDI PD

    Tenhle motor je docela držák a v ibize to docela pojede, akorát bude znát na jízdních vlastnostech jeho váha na čumáku ibizy. Ale ten motor má hrozně traktorovej zvuk, nevim jak je odhlučněná ibiza, ale u Fabie RS je to vevnitř dost slyšet.
  21. Ta 1.6hdi mi nepřijde jako dobrá volba do tohohle auta, vem si, že tohle auto má pohotovostní hmotnost cca 1660kg plus řidič a plná nádrž a máme 1800kg. Nejideal motor do tohohle auta je 2.7hdi nebo 2.2 hdi, ale ty jsou mrchy docela drahý. Jinak klasika, auto projet, prohlídnout, nechat si to píchnout na vag a nechat si zjistit podle vinu, jestli sedí kilometry.
  22. Asi máš problém v pochopení psaného textu, mícháš tady několik příspěvků dohromady. Já jsem tady s IX nic neporovnával a ani jsem nevychvaloval 407mu. To ty tady vychvaluješ korejce, co máš v rodině a kdybys ty auta denně používal, tak pochopíš o čem tady mluvim.
  23. Asi budu vítěz, jezdim okolo 12 na sto
  24. Mě to přijde uplně v pohodě na 407mu, já za tohle jezdil i se 406kou, která je lehčí.
  25. Definuj slovo polovina... Co take jeste krom xenonu se v tom aute nenachadzi, co se nachadzi v jinych europskych autech ... Rad si to vypocuju... Tak třeba kontrola tlaku v pneu, plnohodnotný palubní počítač, kvalitní audiosystem atd. A když si dal příklad výbavu 4007, tak všechny ty věci si můžeš přiobjednat, ale u santy si už nepřiobjednáš nic. Sedni si někdy do moderního evropskýho auta a uvidíš.
×
×
  • Vytvořit...