Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    sportovni podvozek

    ty tlumiče jsou tuhostně štelovatelný. Otázka je, jestli jejich nejměkčí nastavení je tuzší než série. Spíš než o tlumiče se tady jedná o víc \"předpruženou\" torzní tyč, kvůli tomu menšímu zdvihu tlumiče. Jinak to před výměnou bohužel změřený nemam:nevim
    • 22
  2. Jeny

    Crash test Škoda Yeti vs. Superb

    peugeot09: to víš, 206 je daleko lepší
  3. Jeny

    sportovni podvozek

    kratšíma tlumičema (rozteč od oka k oku je jinačí, případně jestli se ti líbí výraz menší zdvih tlumiče) vejšku změníš. Stačí se podívat na to jak je řešená náprava a logicky to jde vydedukovat:papa edit: samozřejmě tutim způsobem se nedocílí většího snížení [upravil dne 8/9/10 Jeny]
    • 22
  4. Jeny

    sportovni podvozek

    zadní spaxy, co mám teď na autě, jsou kratší o dobrých 20 mm, takže se dá taky snížit zadek jenom díky tlumičům:papa
    • 22
  5. kujon: ten levnější má v kolonce sklady ne, tak předpokládam, že už není k sehnání, jinak na kartičku clubu mám taky slevu okolo 30%
  6. na rallyečko stojí skoro 3 tisíce:o
  7. http://205gti.org/?reloaded&action=garaz&subaction=diagnostika
    • 9
  8. dával jsem Ti odkaz do Tvého tématu o pár řádků níž
    • 9
  9. oct=oil catch tank= separátor oleje, prostě nádobka přes kterou to proženeš
  10. ta hadice je na odvětrání (přesně jak píšeš rádo to fluše olej před klapku, proto se dá použít oct) A u tý klapky ny žádný vybrání být nemělo, volnoběh si přeci nastavuješ lankem...
  11. A jsem tu zase:D Novej setup, předek dole, gti tlumiče a vzadu spax:) Kola mají blbý et (25) proto to vypadá vzadu tak debilně
  12. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    to by jsi mohl, naposled, co jsme to tady řešili, nás bylo snad 6, co jsme ho chtěli:D
  13. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    jadek: já bych jedno chtěl:cool: S tím placením by to bylo asi horší. Ideální je to přes ebay. 1, možnost vrácení peněz při podvodu a za 2, platba PayPalem (nejsou poplatky za platbu do zahraničí)
  14. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    ten odkaz, co jsi sem dával, je na vodní pumpu:)
  15. Jeny

    Jak se vyhnout ekologickému poplatku?

    Ještě doplním, že ZTP akorát platí evidenčku a následující majitel platí evidenčku a přepis
  16. Taky je dobrý si pročíst tuto téma o výfucích Zajímavá je strana 17, kde se píše, že motor nepotřebuje žádný protitlak ve výfuku
  17. Jeny

    interiér

    hele to je to pražský xsi z bazoše, že jo?
    • 7
  18. Jeny

    řídící jednotka

    návod na problikání máš tady: http://205gti.org/?reloaded&action=garaz&subaction=diagnostika Ale určitě tim nejde vymazat závada:myslim
  19. Grim: snad pod tima poklicema nemáš rallye plechy:D
  20. jadek: já si ho nakonec nechám:mad:
  21. jadek: prodávam, rád bych e30. Ale stejně to vidim, že nebudu mít srdce to prodat:aut:)
  22. těsnění na vaně to určitě dělat nebude. Já taky bankomat neš*kam, ale určitě bych s tim radši něco udělal. Vyjde to totiž levnějc než shánět novej motor (u kterýho se ti to může stát taky)
  23. jsem se byl po hodně dlouhý době projet...
  24. nejezdi s tim. Spíš zkus jinej servis
  25. když se ti nelíbí mk1 tak proč jsi si proboha koupil třetí
×
×
  • Vytvořit...