ty tlumiče jsou tuhostně štelovatelný. Otázka je, jestli jejich nejměkčí nastavení je tuzší než série. Spíš než o tlumiče se tady jedná o víc \"předpruženou\" torzní tyč, kvůli tomu menšímu zdvihu tlumiče.
Jinak to před výměnou bohužel změřený nemam:nevim
kratšíma tlumičema (rozteč od oka k oku je jinačí, případně jestli se ti líbí výraz menší zdvih tlumiče) vejšku změníš. Stačí se podívat na to jak je řešená náprava a logicky to jde vydedukovat:papa
edit: samozřejmě tutim způsobem se nedocílí většího snížení
[upravil dne 8/9/10 Jeny]
ta hadice je na odvětrání (přesně jak píšeš rádo to fluše olej před klapku, proto se dá použít oct)
A u tý klapky ny žádný vybrání být nemělo, volnoběh si přeci nastavuješ lankem...
jadek: já bych jedno chtěl:cool: S tím placením by to bylo asi horší. Ideální je to přes ebay. 1, možnost vrácení peněz při podvodu a za 2, platba PayPalem (nejsou poplatky za platbu do zahraničí)
těsnění na vaně to určitě dělat nebude.
Já taky bankomat neš*kam, ale určitě bych s tim radši něco udělal. Vyjde to totiž levnějc než shánět novej motor (u kterýho se ti to může stát taky)