Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    xsi 1.4 72kW

    kattas: postni už konečně ňákou fotku tvýho auta:) ještě mě napadlo, že by šlo zabrousit ten kód na bloku a nechat si vyrobit štítek a ten tam přinejtovat. Protože starší motory měly normálně štítek... [upravil dne 26/10/10 od Jeny]
    • 25
  2. Jeny

    xsi 1.4 72kW

    Já bych si víc dělal starosti s tím že mi nesedí vin (tušim že 6-8 písmeno je kód motoru) s kódem, kterej je vyraženej na bloku. Na technický by ti neměli nic říct že to nemá kat (samozřejmě musíš dělat emise někde jinde)
    • 25
  3. jiří: jojo, máš pravdu. Ale zase na druhou stranu se stejně do spalovacího prostoru tolik vzduchu ani nevejde edit: každopádně by možná bylo dobrý na tuto téma založit jiný vlákno:) [upravil dne 25/10/10 od Jeny]
  4. já na to mam zase jinou teorii. Když zvětšíme průměr klapky, tak si stejně motor nasaje původní potřebné množství (který je nastavený jednotkou) o atmosferickém tlaku. Tudíž si motor významně nasaje víc vzduchu jenom o přeplňování, kde se změní tlak vstupního vzduchu
  5. Zabýval se tady někdo výpočtem klapky (průměru)? Protože nějak nechápu proč tam dávat druhou klapku
  6. Mně přijde zase, že jsou tvarově úplně dokonalý. 13 kola, když bych měl jistotu, že je dam přes třmeny, tak už bych je tam měl. Souhlasim s tou vejškou, tuto už je moc. ještě postnu jednu \"věc\" co mě zaujala:) [upravil dne 25/10/10 od Jeny]
  7. Nevim jak vy, ale já jsem z toho unešenej:o
  8. kujóne super:potlesk závidim letňáky
  9. Jeny

    xsi 1.4 72kW

    hele tak jsem zběžně hledal a vypadá to, že jedinej rozdíl mezi KFZ a K6B bude ten katalyzátor. I na 106 owners píšou o 1.4 xsi non-cat verzích, což tedy bude K6B
    • 25
  10. Jeny

    xsi 1.4 72kW

    koukam, že jsem byl ráno celkem zmatenej:D Máš tam tedy asi ten K6B jestli to máš vyražený na bloku (v papírech jsou u tutich starých aut často zmatky) každopádně se připrav jak si tě vychutnají na technickej, když nesedí kód na bloku s kódem ve vinku
    • 25
  11. Jeny

    xsi 1.4 72kW

    kattas: jakej máš kód na motoru? Ale že to nemá lambdu, to bych se přikláněl spíš ke K6B
    • 25
  12. jiri: a potom už jenom sehnat něco, na co je dáš
  13. ostatní mají výpušťák:P:D
    • 29
  14. líbí se mi na tom, že to má kola v rozích, ale úhel sklonu motorovýho prostoru vůči sklonu předního skla je fakt divokej a hlavně ta barevná kombinace s bílou střechou ala fabia 2 je příšerná
  15. já jsem použil kladívkovou barvu od hammerlite, tu nejmenší plechovku co se dá koupit. Natřel jsem 3x třmeny s bubnama a ještě mně minimálně půlka zbyla
    • 8
  16. Jeny

    Saxo 1.6 8v na dily

    jinak aby nedošlo k omylu (koukal jsem, že píšeš do jinýho topiku kvůli těm vstřikům), ta TU5J2 je 8v
    • 12
  17. promiň, ale teď to má zvuk jako sekačka:bojim
  18. Jeny

    Saxo 1.6 8v na dily

    teď jsem koukam na servisebox a stejný vstřiky jako 1.3 má 1,6 rallye (TU5J2)
    • 12
  19. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jestli to je poloosa, tak to vítej do klubu, mně se mrcha začala ozývat teď o víkendu:(
  20. Jeny

    Saxo 1.6 8v na dily

    jinak když už jsme u toho, tak 1.6 xsi, 1.6 rallye a 1.3 rallye mají stejnou vačku. To by taky mohlo někomu pomoct
    • 12
  21. ta je z wheelwhores, ne? Tak možná že by věděli tam
  22. Jeny

    Saxo 1.6 8v na dily

    Dvě věci? Hlavu a sání, ne?
    • 12
  23. Už se těšim na ten výsledek brzdy, ten výkon se mi pořád nějak nechce zdát, každopádně je to krasavec
    • 28
  24. Jeny

    vymena brzdovej kapaliny

    Vzadu jsou bubny? Jestli jo, tak to bude nejspíš protejkat přes těsnění brzdovýho válečku
    • 19
  25. Jeny

    vymena brzdovej kapaliny

    ten jednosměrnej ventil je super nápad:potlesk Když jsem odvzdušňoval já, tak jsem vždycky naháněl někoho z rodiny:D
    • 19
×
×
  • Vytvořit...