Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    takže jí koupim oblečení, jako každej rok:) Pájo, tak to předpokládam, že budeš celý Vánoce \"ořezávat\"
  2. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jojo, taky si to budu už muset pomálu prodloužit:) Hele nemáte nějakej nápad na vánoční dárek pro drahou polovičku? Letos mě nějak nic nenapadá
  3. Jeny

    Bavlněný filtr do airboxu

    tak to je divný, protože já to měl na garrosovi jako 2 kusy:myslim
    • 12
  4. Jeny

    Bavlněný filtr do airboxu

    musí to jít sundat, tak rozřízni ten starej filtr
    • 12
  5. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak jsem před chvílí přijel ze Železný Rudy, kamiony nemohly vyjet kopce, auta v pangejtu a dobrých 20 cm sněhu, už nám ta zima pomalu přichází
  6. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    mam takovou zachraňovací náladu, ale vypadá pěkně dobitá
  7. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    ty jo, to je ta z klatov, jak jsem tu někde psal, že tam jezdí. Z dálky vypadala líp. Přemýšlim, jestli nepřihodim:myslim
  8. Jeny

    bakalářská práce :(

    Hlavní problém je, že ještě v prosinci nemá vymyšlený zadání... Jinak musím souhlasit s Lubkem (snad poprve:D), že je dobrý se kouknout do ostatních prací na knižní zdroje a ty si potom půjčit v knihovně, na netu jsou totiž občas pěkný bludy
    • 15
  9. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak nám skončil movember, knír už je dole a už se mi stýská Účastnil jste se ho taky tady někdo?
  10. Jeny

    Lidskej vkus

    k tomu žigulu se takhle velký kola vůbec nehodí, bejt to na 13\" ats classic a nízkoprofilech, tak by to byla jiná káva:)
  11. hlavně jedna má střešní okno a druhá ne:)
  12. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    pětikilo parádní, ale když bych si měl vybrat soudobýho \"low-cost\" itala, tak bych bral mito:)
  13. Jeny

    106 1.4 8V - motor S16

    já mam taky vepředu 247 ještě s bendix třmenama a je to chvílema docela poddimenzovaný, natož pak na s16
    • 26
  14. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    popravdě by mě kapota na tom autě zajímala asi nejmíň
  15. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    on chtěl právě pořizovat xsi na zimu. Tak jsem si to dal dohromady se jménem s Mkem v spz a evidentně blbě
  16. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    http://auto.bazos.cz/inzerat/12772795/PEUGEOT-106-XSi-Sport.php neni to lentilka?
  17. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    http://www.sportovnivozy.cz/22733-ford-mustang-veteran-rosice-u-brna neskutečná paráda Už vim, co si pořídim po 106ce:D
  18. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    to se omlouvat nemusíš, je to fakt hnus:D
  19. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jimmy: jojo, to máš pravdu, taky se za ty šlupičky stydim:D
  20. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    taky by mě zajímalo, jestli už je tam naroubovaný to sání edit: už jste na zimních? Já jo a je mi z toho docela mdlo:D [upravil dne 9/11/11 17:05 od Jeny]
  21. mě spíš udivuje, že je někdo tak hloupej, že ukradne starej, těžce nenápadnej šuplík
    • 33
  22. Jeny

    peugeot 208

    Abych nebyl OT, 208 se mi moc líbí, tedy hlavně ve třídveřovým provedení.
  23. Jeny

    filtr vs. voda

    Cinicman: ty si snad řešil nějakým programem průběh proudění vzduchu a rezonance?
    • 16
  24. Jeny

    Šedá myška by Kamik

    líbí a moc:) Ale rád bych taky viděl fotku 106ky:)
  25. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Kastle už na tom není zrovna nejlíp. Tak přemýšlím, jestli sehnat novou a přehodit motor a nebo jít už do něčeho jinýho a i bezpečnějšího (půlku cest s autem totiž jezdím se slečnou)
×
×
  • Vytvořit...