Hlavní problém je, že ještě v prosinci nemá vymyšlený zadání...
Jinak musím souhlasit s Lubkem (snad poprve:D), že je dobrý se kouknout do ostatních prací na knižní zdroje a ty si potom půjčit v knihovně, na netu jsou totiž občas pěkný bludy
taky by mě zajímalo, jestli už je tam naroubovaný to sání
edit: už jste na zimních? Já jo a je mi z toho docela mdlo:D
[upravil dne 9/11/11 17:05 od Jeny]
Kastle už na tom není zrovna nejlíp. Tak přemýšlím, jestli sehnat novou a přehodit motor a nebo jít už do něčeho jinýho a i bezpečnějšího (půlku cest s autem totiž jezdím se slečnou)