Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Kto ma aku dielnu.

    snad frézka ne? (musel jsem si rýpnout:D)
    • 70
  2. Je to jak píše fr3sh, oleje se vyrábí ve stejných rafinérkách, akorát se tam hodí jiná etiketa. Takže si myslím, že když člověk do tich našich motorů nenaleje řídkej olej, tak nemůže nic zkazit
  3. poprvý je to vždycky nejhorší
  4. když se toho nebojíš, tak jdou sklopit;)
  5. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    jan07: ty jsou Petiho, má inzerát i tady na clubu;)
  6. jojo hoď je na auto a potom to postni, byly přes ebay?
  7. tak to že to je v techničáku vůbec nic neznamená. Já měl na garrosovi taky papíry na jinej motor než jsem tam měl...
  8. jiri106xs: zbývá ti jenom popřát hodně štěstí a hafo peněz jestli je najdeš
  9. tak to že se tam změní proudění jsem už psal o tři stránky dozadu...
  10. jsem tam reglej a mail mám normálně seznam.cz
  11. Jeny

    sviecky vs sanie

    kujon: a to už byla taky facelift, ne? Já myslel, že dostaly všechny 106 při faceliftu rampu. Tak ta tvoje mohla být nějakej mezityp
    • 52
  12. Jeny

    sviecky vs sanie

    Tak jestli jsem to dobře spočetl, tak je nás zatím 5 Jeden čas to bylo na ebay.uk, jako kdyby se se sáním roztrhl pytel a teď je tam pár nabídek a ještě celkem nevýhodných:nevim
    • 52
  13. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    jan07: ta je z Klatov, z boku pomálu kandidát do lidskýho nevkusu. Ten rok bude překlep. edit: s tím 1.3 rallye si snad dělá prd*l . Jeden čas se říkalo, že v tom má 1.4 xsi, potom slevil na 1.4 obyč a nakonec se zjistilo, že to je 1.1 [upravil dne 16/3/10 Jeny]
  14. Jeny

    sviecky vs sanie

    MIHUL: 106sťák: když už jsi je koupil, tak je tam nech. Příště kup svíčky co tam patří
    • 52
  15. Jeny

    sviecky vs sanie

    já sání nemam:fnuk Takže když by se objednávalo, tak bych se přidal. Ale co jsem koukal na ebay, tak nejlevnější je teď za 55 liber:roll
    • 52
  16. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    další možnost by mohla být sportovní průkaz
  17. Jeny

    sviecky vs sanie

    sání myslíš raceland nebo simota? Tutu sání + nějakej lepší filtr určitě bude mít smysl. Svíčky budou k ničemu. Stačí obyč
    • 52
  18. to mě docela taky:D
  19. Fr3sh: myslíš jako udělat užitkový vůz? Ten už dávno mám Váhová úspora zhruba 33 kg (sedačky, nějaký ty plasty, rezerva) Na tom zadku je to fakt docela znát:D
  20. jojo, dlouho jsem si ho ve speedpru prohlížel a nakonecj jsem se pro něj rozhodl. S tou nábou ještě uvidím. Auto mám jako víkendovou zábavu, takže pořád nevysedám a nenasedám;)
  21. volant je cajk. Originál volant mám jako by ho někdo okousal. Odsazení jsem chtěl s nábou počítám. Bag jsem neměl ani původně. Lehčí je a nějakou čárku mr*ám;)
  22. rallye look?
  23. na compomotivech to černý z předchozí stránky taky sluší
  24. já to nebyl, mazlík je ještě zalezlej. A kde jsi jí viděl? U borských kolejí občas stojí xsi taky v miami blue
  25. Fr3sh:
×
×
  • Vytvořit...