jan07: ta je z Klatov, z boku pomálu kandidát do lidskýho nevkusu. Ten rok bude překlep.
edit: s tím 1.3 rallye si snad dělá prd*l . Jeden čas se říkalo, že v tom má 1.4 xsi, potom slevil na 1.4 obyč a nakonec se zjistilo, že to je 1.1
[upravil dne 16/3/10 Jeny]