Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Lidskej vkus

    jako fotky pěkný, ale mohli by jste se naučit používat třeba photobucket na upload fotek a dávat fotky do jednoho příspěvku:myslim:xvul
  2. vypadá to celkem fajn. Zadní nápravu jsi už přesazoval? Nebo je vhodná na repas? Celkem ti závidím to bydliště. Všechny prachy bych dával za vstup na dráhu:)
  3. _Lukaso_ : čus, hoď sem víc fotek.
  4. ty co jsi postoval jsou hliníkový
  5. jako plecháče edit: [upravil dne 19/5/10 Jeny]
  6. určitě myslím ty speedliny z 205 gti. Těžší určitě jsou, ale jestli se ti líbí... Jinak teď tady při trendu odlehčování bych se porozhlédl po kolech z C5
  7. jasný, tady v odkazech od Fr3she by jsi našel výkres, kde je ten zális et zakótovanej
  8. vzadu mám 185/55 r14 et25 a nikde to nedře. Ale je to hrozně zapadlý a vypadá to hrozně. Tak si asi nechám udělat 15 mm podložky
  9. Jeny

    309 - en français crème by Heinss-THE END

    tak teď je to daleko lepší zdá se mi to, nebo má přední nárazník jinačí odstín?
  10. Fr3sh: taky se chystám na slalom, ale v životě jsem nic takovýho nejel, tak by jsme se mohli někdy domluvit a zajet něco. Už jsem dva nestihl kvůli stav auta (koráb 7.5 a teď byl ten Beroun, jak tam přejeli tu holku) a tuten víkend se má jet ta Příbram. Ale auto je zase na špalkách...
  11. Jeny

    Lidskej vkus

    wooody: To bude možná tim, že ten opičák má ještě S4 2.7 biturbo http://www.racingforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=18
  12. Konečně už jsem dodělal interiér...
  13. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    zástěrky na zimu dobrý
  14. Jeny

    Spokojnosť s autami peugeot....

    já si celkem taky na peugeoty nestěžuju. U 106 garros mi vyhořela elektrika mojí vinnou. 106 xsi mělo od předchozího majitele prasklou kliku, po výměně motoru zatím bez problémů. Asi budoucí tchán má 309 diesla, najeto přes 350 tisíc a zatím taky bez větších problémů. Jinak, většinou slyším taky pomluvy na francouze (a na všechno, co není z Německa) a pořád je to od majitelů fau vé, kteří si myslí, že mají doma nadauta...
    • 44
  15. jj, pře filtr to je úplně na prd, to se tam rovnou může nacpat houba:D (Já mám teda co kecat, ženu to z víka do dvouhrdlový petky:D)
  16. Fr3sh: konečně je tady někdo, kdo to vede přes tank a ne jenom přes filtr:potlesk
  17. Jeny

    309 GTi16 Miami

    po vyleštění jim nebudou sahat ani ouragany po kotníky:super:potlesk
  18. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    já bych si radši koupil ty vačky než dělal celolak:)
  19. Zase jedna, co mě po delší době na 106owners zaujala:mrk
  20. Jeny

    alu kola

    dal bych určitě radši ty 175/60. Ale bejt tebou, tak ještě počkám, koupím nějaký liťáky a nebo rallye plechy a potom bych až kupoval gumy.
    • 80
  21. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    šlo by to udělat tak, že by se koupila červená + tuta kvůli papírům
  22. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    a mně by bodlo vědět, jestli tam má původní bendix třmeny a kolik mají ty kola et.
  23. černý límce jsou fajn, akorát by se mi víc líbilo, když by ty středový pokličky byly bez tý okrasný matice a byly taky vyleštěný
  24. paráda, to jsem chtěl slyšet:super
  25. Jeny

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    Czedisonek: Taky nevím na jakým oboru jste byl, ale třeba já jsem na designu průmyslové techniky (spadá pod strojní fakultu, takže máe samý strojařský předměty). Za chvíli si mám vybírat téma bakalářský práce a nikdo nám zatím něřekl co ten design vůbec je a jak se má postupovat při návrhu. Takže budu asi u Vás taky za hlupáka jako oni. Jinak studuju na Vámi opovrhované zču;)
    • 31
×
×
  • Vytvořit...