já si celkem taky na peugeoty nestěžuju.
U 106 garros mi vyhořela elektrika mojí vinnou.
106 xsi mělo od předchozího majitele prasklou kliku, po výměně motoru zatím bez problémů.
Asi budoucí tchán má 309 diesla, najeto přes 350 tisíc a zatím taky bez větších problémů.
Jinak, většinou slyším taky pomluvy na francouze (a na všechno, co není z Německa) a pořád je to od majitelů fau vé, kteří si myslí, že mají doma nadauta...