To že to je na S1 vím;)
Spíš mě udiuje, že je tam \"homologace\" peugeot a jinej kit na 106 než na S2 maxi jsem nenašel
edit: Tak mi napsala ta paní, že žádnou fotku, jak to vypadalo na autě, nemá. Takže pátrání pokračuje. Začíná to vypadat, že to bude něco dost raritní...
[upravil dne 29/9/10 od Jeny]