Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    a doprd*le:D. Sice gutmann, ale dobrej hnus edit:D: tady to vypadá dobře [upravil dne 29/9/10 od Jeny]
  2. Jeny

    Peugeot 106 Turbo Supercharger

    lepší než ten malej fitr je nechat to sériově posílat před klapku, nebo oct...
    • 15
  3. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    To že to je na S1 vím;) Spíš mě udiuje, že je tam \"homologace\" peugeot a jinej kit na 106 než na S2 maxi jsem nenašel edit: Tak mi napsala ta paní, že žádnou fotku, jak to vypadalo na autě, nemá. Takže pátrání pokračuje. Začíná to vypadat, že to bude něco dost raritní... [upravil dne 29/9/10 od Jeny]
  4. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    http://aukro.cz/item1250562602_kit_peugeot_106.html Docela by mě zajímalo, co to je za kit. Už den hledám na googlu a nic. Taky jsem psal paní přes aukro a ta se neozývá
  5. Jeny

    Videa

    http://www.youtube.com/watch?v=L1KuUyBHBsk&feature=related S16 s NOSem
  6. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    BiFF: to by bylo super:potlesk
  7. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    106sťák: nejlepší a nejlevnější by bylo sehnat někoho kdo má taky rallye a zkusit přehodit čidla...
  8. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    106sťák: Hele to dělá určitě jedno z tich čidel v tom tvým tématu. Jak jsi předtim vypojil baterku, tak se resetovala řj a teď už se vzpamatovala, tak hlásí zase chyby...
  9. Jeny

    Tlumič nebo sání ?

    jo na rallye to taky dostaneš
  10. já vim;)
  11. Ok, já ho nějak moc nepotřebuju, jenom jsem chtěl vyzkoušet jak by vypadaly rallye plechy na mým autě
  12. poslání poštou je možný?
  13. Jeny

    alu kola

    et 35? To jsou kola z forda, že jo? Tak hlavně nezapomeň, že ford má menší středovou díru (63,3 mm)
    • 80
  14. go.play: já jsem taky víkendovej řidič a potahy nemam:D Určitě by to chtělo sundat ty potahy a třeba sehnat interiér z garrose;) A když jsem u toho garrose, tak luky106garros ještě 106ku neprodal, dneska ráno jsem jí viděl na obvyklém místě
  15. Jeny

    309 - en français crème by Heinss-THE END

    Zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněl, ale tuto jsem si ani ve snu nepředstavil:( Nebylo by lepší to prodat někomu dalšímu než to celý sešrotovat? A co bude místo 309?
  16. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    taky myju ručně a samozřejmě na místě vyhrazeným pro mytí
  17. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    106sťák: Asi tě zklamu, ale tutu klapku má jenom 1.3 rallye Jinak ty škvíry by tam být neměly (ale zase na druhou stranu je klapka při volnoběhu otevřená pomocí lanka:myslim)
  18. Jeny

    točí ale špatne chyta

    prvně bych zkusil vyčistit svíčky, případně vyměnit palivovej filtr
    • 50
  19. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Motor pouze pozná bohatost směsi, ale nepozná kolika oktanovej benzín tam je a čím více oktanový je, tím potřebuje větší předstih (a taky hoří \"klidněji\"). Takže když by se chtěl využít potenciál více oktanového benzínu musel by být remap a nebo p&p jednotka.
  20. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jelikož je řj nastavená na 95 oktan a 100 oktan má větší odolnost proti samovznícení, tak spíš než zvětšení výkonu nastane opak
  21. http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=5847 Měl jsem hnedle naděláno v kalhotech:D
    • 13
  22. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    na xsi jsem taky manuál nenašel. Tedy po pravdě jsem ani moc nehledal, používám totiž manuál na saxo:super
  23. Slint slint sedačky
  24. 106sťák: , ale příště by to chtělo lepší fotku:)
  25. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    jiri106xs: pokud se nepletu, tak tuten inzerát už jsem podle fotek viděl zhruba před rokem Už se poohlížíš po nový 106?
×
×
  • Vytvořit...