Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Kujone, tak to gratuluju:potlesk jinak já jsem včera úspěšně odprezetoval svojí prezentaci o spalovacích motorech v angličtině. A dopadlo to na výbornou:) Takže ještě jedna zkouška a mam prázdniny:D [upravil dne 10/6/11 22:56 Jeny]
  2. Je voda v oleji? Nebo olej ve vodě? Co spotřeba? Rozvody jsou správně?
  3. jiri: to to trvalo:D Kujon: Mami, udělej hranolky, zejtra potřebuju jet do práce:D
  4. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    slusnej román, ale nejvíc mě dostává: \"oslovený prodejce prezentoval jako tzv. Rallye\"
  5. neutral: super, moc se mi líbí
  6. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    legálně jde přendat jenom motory se stejným kódem, ale jasně, že to jde ošulit...
  7. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    jojo
  8. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    peta-k: pokud to bude jednobod (nevim jestli se vůbec dělala 1.1 karbec), tak to bude stejný. Ale nejjednodušší bude si napsat o kód motoru;)
  9. odpojit jí, vyčistit a zkusit znovu zapojit, taky by bylo dobrý zkontrolovat ostatní čidla (čidlo teploty vody). Když to nepomůže, tak diagnostika a uvidíš...
    • 29
  10. fr3sh: dík, já jsem s ním taky spokojenej:)
  11. 106sťák: dík:) Zatim mam tedy jenom zapojený ty vnější paraboly a už teď je to ve svítivosti ohromnej rozdíl jimmy: s tima 155 je to hodně funky, se to potom chová jako motokára:D
  12. dneska jsem byl v pneuservisu, pořád mi ucházelo kolo a už jsem to nevydržel 185 vs 155:D a ještě
  13. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    akorát jsem vyměnil ten píč*fuk (čti kónus) a dal tam originální airbox:)
  14. jimmy: kdyby s kočičkou, ale se sebou:D
  15. neutral: to já taky ne a stejně jí tu najdeš
  16. neutral: aspoň se to tu trošku začíná hejbat:) $ Torrez $: super:super
  17. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    kujone, jako vždy krásná taky nejsem pro zatmavení, já bych tam radši viděl zlatý kola:D
  18. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Nevíte někdo jaký žárovky patří do tutý paraboly? Pardon, za tu mázlou fotku:mad:
  19. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    1.4 sport a nemá ukazatel teploty vody? wtf:D
  20. tady je katalog unibalů http://www.korbel-loziska.cz/sortiment/srt-bezudrzbove-24
    • 34
  21. ne, u závodních gum číslo 550 opravdu není profil pneumatiky ale overall diameter, tudíž je to, jak jsem psal, průměr pneumatiky (tady udávanej v mm)
  22. to první číslo není profil, ale průměr gumy:)
  23. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Dneska jsem se naháněl s nějakým saxem, najednou kontrolka diagnostiky, zastavení, drát z čidla teploty vytrženej. Takže následovala trapná skákačka na nouzák domů Ale už je vše zase o.k. Jinak taky začínam repasovat řízení a až to bude hotový, tak bude mít konečně xsi posilovač. A taky přemejšlim, jestli si nepřehodim s garrose šíbr:myslim
  24. růžovou nemusim, ale chválim hrátky s barvama:D:super Ta poslední fotka je úplně fantastická
×
×
  • Vytvořit...