Dneska jsem se naháněl s nějakým saxem, najednou kontrolka diagnostiky, zastavení, drát z čidla teploty vytrženej. Takže následovala trapná skákačka na nouzák domů Ale už je vše zase o.k.
Jinak taky začínam repasovat řízení a až to bude hotový, tak bude mít konečně xsi posilovač. A taky přemejšlim, jestli si nepřehodim s garrose šíbr:myslim