Přejít na obsah

cvrlo

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 310
  • Registrace

Vše od uživatele cvrlo

  1. origo senzory sú naozaj super, ale tá cena :grr
  2. jedine, že by si cúval príliš rýchlo, inak odblokovanie netreba
  3. ja mám kameru v ráme špz a neviem si to vynachváliť, treba to síce zapínať manuálne (pri rt4) ale aj tak je to super, nemôže sa ti stať, že niečo nezaregistruje (na rozdiel od senzorov), proste vidíš za seba. Pri pozdĺžnom parkovaní na nezaplatenie!! Ak budeš potrebovať s montážou poradiť, ozvi sa.
  4. cvrlo

    ucpané ostřikovače

    len aby to potom nebolo až moc riedke
  5. cvrlo

    ucpané ostřikovače

    Tak isto aj v lete používam zimnú zmes nakoľko ostrekovanie používam veľmi málo a zostane od zimi potom len v prípade potreby doplním, ale zato nariedim s čisto vodou nech je to cca na -20°C a nie nejakých -40. Možno preto nám tie ostrekovače fungujú . :potlesk ja kupujem do -18 až -20, a preto neriedim
  6. cvrlo

    ucpané ostřikovače

    ja používam celý rok neriedenú zimnú zmes a problém s ostrekovačmi nemám
  7. cvrlo

    Servisny Manual 2.0HDi

    mne to na win7 šlape bez problémov myslím, že problém nebude vo win7
  8. cvrlo

    Servisny Manual 2.0HDi

    máš sz
  9. cvrlo

    Servisny Manual 2.0HDi

    máš sz
  10. cvrlo

    Servisny Manual 2.0HDi

  11. cvrlo

    Servisny Manual 2.0HDi

    máš sz
  12. cvrlo

    všetko RT4

    možno len pozerajú obrázky
  13. cvrlo

    spotřeba

    je to tak, takéto hodnoty sú skôr \"extrémne\" prípady, mne sa tiež podarilo zajazdiť za 5.2, bolo to po okreskách pri neustálom vyraďovaní, ale tomuto autu takýto štýl jazdy vyslovene nesedí, je to skôr trápenie a o radosti z jazdy ani nehovorím:fnuk [upravil dne 14/2/13 10:05 od cvrlo]
  14. cvrlo

    spotřeba

    ja mám momentálne spotrebu 7.4 pri priemerke 34 km/h, hlavne mesto ale väčšinou to nestihnem ani zohriať, proste krátke trasy, určite má na spotrebu vplyv aj to, keď má niekto chip + fap off
  15. je v sekcii 307, malo by to byť viac-menej totožné, kamarát to sťahoval odtiaľ a pomohlo nám to pozri tu: [upravil dne 12/2/13 12:06 od cvrlo]
  16. cvrlo

    Radiaca paka

  17. cvrlo

    Radiaca paka

    volanty: http://auto.bazos.sk/inzerat/21066737/AUDIBMWSKODASEATVW-VOLANTY-KOZENE-0907-093-053-NON-STOP.php
  18. včera som to menil na 307, majiteľ mal návod vytlačený zo sekcie 307, myslím, že tam veľký rozdiel pri rozoberaní oproti 407 nieje. Pokiaľ viem, telo comu je len zacvaknuté, bez skrutiek, vymeniť to ide bez problémov, hlavne daj pozor pri skladaní na presné nasadenie bežcov na páčku (sú tam dva). A nezabudni pred rozoberaním odpojiť baterku
  19. cvrlo

    všetko RT4

    skús podržať \"dark\", malo by to reštartovať systém
  20. cvrlo

    disky + pneu

    ja mám 2.0 hdi a alternatívne rozmery 17\" a 18\" zapísané v tp pochybujem, že ti legálne niekto schváli na 1.6 iné disky ako 16\"
  21. cvrlo

    Nefunkční topení

    tým nič nepokazíš
  22. cvrlo

    Nefunkční topení

    netreba nič značiť, každý konektor pasuje len na svoje miesto, teda okrem jedného v PD ťa oprava vyjde 220e, keď spomínaš sk servisy
  23. cvrlo

    Nefunkční topení

    tak nech ti to dobre dopadne, ak by si niečo potreboval, ozvi sa :papa
  24. cvrlo

    Nefunkční topení

    súhlasím, daj si to radšej vymeniť v origo PD, ja by som to tak už určite urobil, palubka je celkom v poho, ale klimatizér... už nikdy viac:bojim
  25. cvrlo

    Nefunkční topení

×
×
  • Vytvořit...