Přejít na obsah

Tony210

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

Vše od uživatele Tony210

  1. Tony210

    Maznice na zadní nápravu P106

    Když dáte maznici do středu ramene, tak tam budete sice vesele tlačit vazelinu, ale ta se k ložiskům nedostane, bude se plnit cele to rameno, porotože je duté. Když budete vrtat do krajů, tak narazíte na obal jehlových ložisek a ten samozřejmě jen tak lehce neprovrtáte, možná by to šlo, Diamantovým vrtákem nebo vrtákem s tvrdokovu i tak by se muselo vrtat velice opatrně a odvrtat jen ten obal, pak by se dalo mazivo tlačit přímo do ložiska, ale pokud by se zajelo vrtákem přímo do jehlových ložisek nebo do klece co drží ty jehly na místě, tak by se poškodilo ložisko a to by asi nápravě moc neprospělo. Bavím se o P106
    • 25
  2. Tony210

    Maznice na zadní nápravu P106

    Jde videt že jste nikdy neměli rozebranou zadní nápravu na 106, jinak by jste maznice nikdy neřešili, protože to nejde je to kravina.
    • 25
  3. To nebude stejné,ale dík.
  4. Ahoj, koupím originál pružiny na 106 S16, kdyby někdo měl nebo o nějakých věděl budu rád. případně vyměním za sportovní pružiny na S16 snížení asi 3 cm. Tel: 607 77 00 28 Email: Tony210@seznam.cz Děkuji
×
×
  • Vytvořit...