Když dáte maznici do středu ramene, tak tam budete sice vesele tlačit vazelinu, ale ta se k ložiskům nedostane, bude se plnit cele to rameno, porotože je duté.
Když budete vrtat do krajů, tak narazíte na obal jehlových ložisek a ten samozřejmě jen tak lehce neprovrtáte, možná by to šlo, Diamantovým vrtákem nebo vrtákem s tvrdokovu i tak by se muselo vrtat velice opatrně a odvrtat jen ten obal, pak by se dalo mazivo tlačit přímo do ložiska,
ale pokud by se zajelo vrtákem přímo do jehlových ložisek nebo do klece co drží ty jehly na místě, tak by se poškodilo ložisko a to by asi nápravě moc neprospělo.
Bavím se o P106