očistím odmastím, pak hodně jemným šmirglem pak základ na plasty a potom barvu ještě by to chtělo lak ale ten jsem zatím zapomněl koupit..
edit: taky se ale snažím raději sehnat jedny plasty navíc kdyby byly za rozumný peníz..
[upravil dne 15/8/11 od wojtěch]