Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Xcarlink rd3 zapojenie

    je to odrušení kdyby ti to něco rušilo tak se mají spojit..
  2. wojtěch

    Venty - 306-už je doma :)

    je to vada těch páček po nějaké době to začnou dělat skoro všechny... vychodí se to tam...
  3. je v motorovém prostoru.. ale číslo z hlavy nevím..
  4. wojtěch

    Pro ostraváky--oleje pro naše auta

    nene musíš před tím mostem odbočit doprava na tu ulici Tavičská a je to skoro až na konci. já od nich bral oleje cca měsíc zpět a to to tam teprve stěhovali jsme byli jenom domluveni že mi to tam předá..
  5. wojtěch

    Pro ostraváky--oleje pro naše auta

    http://www.tmcars.cz ti jsou levnější a mají pobočku ve Vítkovicích u Peugeotu (tichý)
  6. wojtěch

    Stredove kruzky na elektrony :)

    to chci takyyyyyy.... krásne.. :potlesk:potlesk
  7. co on dokáže není snad ani možné....
  8. wojtěch

    PEUGEOT 307 - strieška

    musíš nechat nastříkat, já ji kupoval na Aukru jinak skoro v každém tuning shopu
  9. wojtěch

    PEUGEOT 307 - strieška

    tady to máš na starším modelu..
  10. wojtěch

    Tesnenie

    tam je jenom guma (záslepka) ne?? a pak tam jde ještě lanko na otevíraní kapoty..
  11. Rychlé fotky.. až auto umyju tak udělám lepší
  12. wojtěch

    Angel eyes 307

    valeo jsou origo depa jsou myslím ty co jsou na prvním obrazku..
  13. wojtěch

    PEUGEOT 307 - strieška

    jojo bude pasovat taky ji mám..
  14. tak konečně nasazen podvozek kleslo to cca o 5cm
  15. wojtěch

    PEUGEOT 307 - strieška

    pokud myslíš tu stříšku tak ano..
  16. dá se koupit biolit na sršně a vosy a ten stříká asi 2-3metry.. má myslím černý obal a taky stačí nastříkat jenom na hnízdo...
  17. wojtěch

    kaslík pod rádiem z 308

    střed vím ten už jsem vydělával..
    • 9
  18. wojtěch

    kaslík pod rádiem z 308

    očistím odmastím, pak hodně jemným šmirglem pak základ na plasty a potom barvu ještě by to chtělo lak ale ten jsem zatím zapomněl koupit.. edit: taky se ale snažím raději sehnat jedny plasty navíc kdyby byly za rozumný peníz.. [upravil dne 15/8/11 od wojtěch]
    • 9
  19. wojtěch

    kaslík pod rádiem z 308

    tak vidím že nejsem sám s tou barvou už mám i přední panel z rádia rozdělaný barva je doma základ na plasty taky ale ještě není čas.. zjistit jak vydělat plast kolem výdechu topení a klik..
    • 9
  20. určitě bych šel do folii auto vypadá lépe ale jedině i s předníma... a ten znak je bomba :potlesk:potlesk
  21. zkus napsat prodejci možná ti poradí..
    • 9
  22. wojtěch

    kaslík pod rádiem z 308

    nemůže te někdo změřit ten kaslík v 308 ? nebo fotku zezadu jak je tam uchycený díky.
    • 9
  23. wojtěch

    Povolení adaptéru v bsi

    dáš na sd kartu složky CD1 -CD9 a do každé dáš max 99 písniček zapneš cd changer a číslama nebo koleček na páčce pod volantem si nastavíš ktere cd(složku) chceš poslouchat a pak listuješ jak na CD názvy písniček to nezobrazuje jenom číslo písničky v te dané složce
  24. wojtěch

    Povolení adaptéru v bsi

    http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=26&sName=adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-peugeot-rd3 možná to někde seženeš levněji.. akorát najít umístění já to mám v kaslíku a protažené přes krytku světla. ale musíš mít rádio CLARION ne VDO bacha na to.. !! na VDO jsem to nerozchodil a prý to ani nejde [upravil dne 12/8/11 od wojtěch]
  25. nevíte jestli pasuje kaslík pod rádiem z 308??
    • 9
×
×
  • Vytvořit...