nejlevněji ebay.. toto je on?? http://www.ebay.com/itm/Entry-Key-Remote-Fob-Shell-Case-2-Button-Peugeot-106-107-/150730222468?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item231838ab84
dovoz často bouračky.... koukni na autokucera.cz když jsem chtěl od něj 307cc ale bouranou tak mi nějak ani km neseděly. jinak kolem toho bazaru jezdím skoro denně
ty radia vyměnit nepůjdou nevím od kterého roku je novější model ale nejspíš už bude mít novější sběrnici. a i kdyby neměl musel bys vyměnit i displeje a přes diagnostiku přepnout...... raději sehnat rádio které tam máš..
nevím jestli 20mm se už nedělají tak že podložky přišroubuješ na auto a mají svůj závit v sobě..
za ty podložky bych tolik nikdy nedal.... počítám že se vlezu do 500kč i s prací.. a to budu muset koupit 1M silonu menší část se neprodává(nebo jsem nenašel)
myslím že i 20mm by se vlezly.... myslíš to snížení ať je zadek stejně jako předek? právě to řeším chci nechat utočit ze silonu podložky pod pružiny, tak sháním soustružníka co mi to udělá..