jedu a zničeho nic začalo něco cvakat u pojistek a začalo všechno blbnout airbag fault esp stěrače skákaly palubovka probilkávala.....
jsem zastavil vypnul a pak nešlo nastartovat (motor točil ale nechytl)
potom najednou chytl
ale km počítaly od 0 celkový nájezd
a cvakalo to pořád tak jsem dojel dom
nejde zamknout rádio pípa esp nejde nejde automat na stěrače ani na světla
Doma jak jsem vypl auto tak pak už km naskočily
ale do servisu mám -67000
a zase nejde nastartovat, jenom to točí, a stále svítí Klima(displej)
jde o moje auto 307 r.v.2002 2.0hdi 80kw
[upravil dne 5/6/12 21:54 od wojtěch]
[upravil dne 8/6/12 20:05 od wojtěch]
[upravil dne 10/6/12 00:52 od wojtěch]
[upravil dne 1/7/12 19:15 od wojtěch]