zbytečně to deaktivujete.. jak to máš jednou aktivované tak ho jenom připojíš a musí jet.. dělám to tak někdy že můj xcarlink přendávám do 406. a nikde nic znovu neaktivuju jenom to připojím a jede to..
Pokud jenom 32\" tak plazma odpadá ty jsou myslím od 42\" Jinak mám doma 32\"LCD 2roky a 32\" LED od vánoc obě Samsung, Led by měla mít menší spotřebu, ale jsou o něco dražší takže záleží jak často bude hrát.