Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. Drzaky jsem vyrobil vespod je dira tak jsem to tam uchytil a nahore jsem to chytil pod drzak kapoty
  2. wojtěch

    jake pneu na 18"?

    jaké pneu na18\" disk šířky 8\" et34 225/40 ?? nebo stačí 215
    • 19
  3. po úpravě držáku a přitažení kabelů ho tam určitě dopasuješ..
  4. přidám foto jak vypadá vzpěra v 307.
  5. Nechej si první poslat VIN a nechej ho tu na fóru ověřit jestli ty KM jsou pravdivé..
    • 7
  6. zbytečně to deaktivujete.. jak to máš jednou aktivované tak ho jenom připojíš a musí jet.. dělám to tak někdy že můj xcarlink přendávám do 406. a nikde nic znovu neaktivuju jenom to připojím a jede to..
    • 9
  7. wojtěch

    vyhřívaní sedaček

    dečka se dá taky proměřit.. musí mít nějaký odpor pokud nebudou tak je někde špatná..
    • 61
  8. wojtěch

    hlasovani pro Kujona!!! :)

    máš to tam..:-)
    • 21
  9. Pokud jenom 32\" tak plazma odpadá ty jsou myslím od 42\" Jinak mám doma 32\"LCD 2roky a 32\" LED od vánoc obě Samsung, Led by měla mít menší spotřebu, ale jsou o něco dražší takže záleží jak často bude hrát.
    • 37
  10. je tam schovaná kamera..:-D
  11. wojtěch

    Autoradio s GPS

    u toho rádia od MHS by páčka měla jít.. jednou jsem to zjišťoval. jenom ne všechny tyhle rádia jsou pro CAN-VAN sběrnici ale najdou se..
  12. wojtěch

    Autoradio s GPS

    aha .. tak to pak cena sedí..
  13. wojtěch

    Autoradio s GPS

    dej sem Link prosím za ty peníze to beru hned.. jak jsem to zjišťoval tak v polsku rádio + displej + kabely+ anténa.. cca přes 10 000
  14. Koupil jsem led pasky bile tak pujdou podsvitit dvere kdyz budou otevrene....
  15. Koupil jsem led pasky bile tak pujdou podsvitit dvere kdyz budou otevrene....
  16. wojtěch

    světla pro denni svícení

    Myslim ze to nebude mit vyrazenou homologaci na svetle takze u nas bude problem s policii [upravil dne 28/8/11 11:37 od wojtěch]
    • 7
  17. wojtěch

    206 koncovka radici paky

    je to k sobě stáhlé páskou tak musíš obojí a je to tam jenom naražené
    • 8
  18. wojtěch

    206 koncovka radici paky

    myslíš toto??
    • 8
  19. wojtěch

    206 koncovka radici paky

    myslíš to co držíš?? to tam je jenom naražené
    • 8
  20. wojtěch

    Jak laminovat

    kde nejlépe a jakou sehnat tu tkaninu a pryskyřici potřebuju udělat 2 desky jakoby křidýlka na konci zahnuté nahoru..formu atd to už mám..
  21. tak plasty s rádiem i klimou ve \"stejné\" barvě pořád tam je ale vidět rozdíl..nevím proč 3 vrstvy barvy a pořád tam je trochu rozdíl..
  22. wojtěch

    Jaké LED a žárovky?

    a máš tam ještě normální žárovky nebo už SMD přímo napájené..
  23. jak nemáš fap filtr?? tento motor ho má. už ho někdo odstranil? a aditivum je právě pro fap? nebo se přidává do nafty
  24. jak nemáš fap filtr?? tento motor ho má. už ho někdo odstranil? a aditivum je právě pro fap? nebo se přidává do nafty
  25. wojtěch

    USB adaptér

    http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=26&sName=adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-peugeot-rd3 tento hraje čistě...
×
×
  • Vytvořit...