\" Jinak světla se mi po nastartování samy rozsvítí, ale nerozsvítí se mi přístrojovka a nic v interiéru\"-
ty světla to tak má být protože máš aktivované denní svícení rozsvítí se ti světla (s dálkovýma jde jenom probliknout) a vše v interiéru je zhasnuté. a až když je tma tak si manualně rozsvítíš světla a tím rozsvítíš i vnitřek a můžeš používát dálkové světla.
automatic wiping - to je senzor (automat světel)