Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. 259
  2. v rádiu jsou 4 díry do nich strčit drát (nebo hřebíky) a jde vytáhnout..
  3. wojtěch

    Peugeot 309 +17-tky challenger

    není to z forum307.com ?? měl i 307 kterou rozbil.. (pokud to je ta samá 309)..
    • 60
  4. wojtěch

    Šrouby na Alu 17"

    cca 40kč v peu máš na 17 nebo 19 klíč na 17 mám nějaký zbytek doma..
    • 20
  5. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    jj kouknem na to jak dojedeš..
  6. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    jinak by to mělo jít přes DIA vypnout..
  7. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    jojo koukal jsem máš ho tam mít.. někdo měnil sklo a nedal ho tam
  8. wojtěch

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    co bude za nové auto??
    • 79
  9. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    jedině nové sklo s držákem na senzor. ale zkus dát potom to vin ať zjistíme jestli tam bylo od výroby..
  10. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    dej vin
  11. wojtěch

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    nejel jsi včera zamnou od báňske??
    • 79
  12. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    fault = chyba a funguje ti automat na stěrače??
  13. wojtěch

    307 by Lukáš - mazlík je prodán :(

    \" Jinak světla se mi po nastartování samy rozsvítí, ale nerozsvítí se mi přístrojovka a nic v interiéru\"- ty světla to tak má být protože máš aktivované denní svícení rozsvítí se ti světla (s dálkovýma jde jenom probliknout) a vše v interiéru je zhasnuté. a až když je tma tak si manualně rozsvítíš světla a tím rozsvítíš i vnitřek a můžeš používát dálkové světla. automatic wiping - to je senzor (automat světel)
  14. ¨nevím jak autolink ale xcarlink je velikosti cca krabičky cigaret...
  15. can-can a can-van nejde zaměnit.. a can-van s MP3 se nedělalo..
  16. 118
  17. to co poslal Gabriel tak to jedině nějak takto vymyslet.. ale nepůjde ti ovládání pod volantem... jinak xcarlink ti povolim i já klidně pokud pojedeš někdy směr Ostrava..
  18. klimu tam nedostaneš...
  19. mám xcarlinka a je to super mám tam 4gb SD kartu a z 90% poslouchám jenom to ovládání pod volantem jde, akorát co mi chybí že to nezobrazí název písničky..
  20. wojtěch

    Profil pneu na 17 kola

    když chceš aby ti to sedělo k 195 65 r15 tak dej 205 50r17
    • 25
  21. wojtěch

    brzdy na 307

    4249 19- 249mm zadní 4246 W8 283mm přední
  22. bude to parádní..... napiš pak jak dlouho to na těch kolech vydrželo.. snad se to nezačne loupat..
  23. V Karviné mám rodinu.. tak se tam někdy objevuju .....:papa
  24. wojtěch

    rozmer alu a gum

    pneu 205/50r17 et je cca 31
    • 15
  25. az takova skoda ne na pristi koupim nove stoji cca 60kc coz zas neni tak extra.. na leto mam skryte ventilky..
×
×
  • Vytvořit...