ne nejsem :-D musím předtím 2 dny přesvědčovat mamku ať mi to sešije dohromady, já šít neumím.... jinak pokud máš někoho kdo umí šít tak sundej starou kůži podle toho vystřihni z nové sešij dej do horké vody a pak natáhni na řadičku. jinak někdo tady na foru to dělá ten mi i poradil jak na to (ted si nevzpomenu na přezdívku)