taky o něm přemýšlím... dělá to jeden v čr (na zakázku pošleš mu tlumiče a on ti místo pružin tam dá měchy + hadice kompresor atd atd....cena cena cca 30 000kč.. i s prací nejdražší je tam kompresor cca 8000kč... http://x-306.webgarden.cz/cenik
ale částečně mě od toho odradil jeden co prodával starší a tvrdil mi že je to na vzduchu tvrdší jak na pružinách....
a tady mejl co jsem si psal s tím co je vyrábí mluvil o opaku...
Orientační cena setu je 30 000kč.Set
> se
> > skladá z komplet 2 KS osazenych předních tlumiču a zadnich měchu-vymění se
> misto
> > pružin 4KS elektroventilu,1KS tlakového spínače,2KS Budíku,1KS
> > kompresoru,tlaková
> >
> nádoba,hadice,rychlospojky,téčka,redukce,hadice,elektroinstalace,vypinače..Pohodlí
> > se zvíší ale otazkou zustavá co přesne máte za podvozek,,jedná se o pevný
> > sportovní,,nebo štelovací sportovní?Jaka značka?Rozmezí nastavení podvozku je
> > kolem 15cm záleží na délce pistnice tlumiče