no to zatim asi nejni 1/1000km ale aby za chvilku by to tak nebylo!!!ale myslim si ze mi to žere asi dost oleje pže když je studenej motor tak nastartuju a když jse chci rozjed tak to zdechne a mam problém nastartovat dil to točí a když to chytne tak je černej dým za mnou!:(nevim co s tim!!!a ta voda ta je v cajku ta jse neztrací!!!a olej ten jsem mel tak skoro na max aa je to asi 3 tejdny co jsem menil olej a tedkom tam je tak třičtvrte na risce tak nevim kolik to asi tak je!!!a hlavne nevim co s tim!!!pořad nejakej problém!!!