zdrawim potřebuju poradit tak ty chyby co jsem si vyblikal tak jsem zpravil třeba lamdu stačilo vyčistit a jednu destičku na rozdelovači taky stačilo vyčistit a je to všecko ok az na tudle chybu 41-snímač otáček(polohy) kde to najdu nemam vubec tušení!mohlo by to bejt to čidlo otaček ktery nemam zapojeny???a zapojeny bejt nemusí když mam rozdelovač!jinak me nic nenapada !!diky moc za radu!