Přejít na obsah

Peta-k

Uživatel
  • Počet příspěvků

    927
  • Registrace

Vše od uživatele Peta-k

  1. Peta-k

    rameno+jak vyndat čepy

    takže musim od řidiče pod podlahu vlízt jo??
  2. zdrawim dneska jsem chtel vymenit čepy spodni ve předu a zaroven když je to rozdelany tak i silenbloky na ramenu ale nevim jak mam to rameno vyndat protoze na tim silenbloku nejni zadnej šroub kterej by ten silenblok držel!!!:myslimvyndaval jste to už nekdo?? [upravil dne 2/8/09 Peta-k]
  3. Peta-k

    problem se zapalováním

    a co takle viko rozdelovače ze tam maš třeba dva koliky vometeny taky jsem je mel ometeny a nehazelo jiskru!
  4. Peta-k

    aktuálně o všem

    jj asi jo:D.:D:D
  5. Peta-k

    Olej pri turbe

    sice nejsem odbornik na 206 ale myslim si ze by mela bejt čista krom toho ja u moji 106ky mam hadičky všecky čisty bez oleje pravda ze nemam turbo!!!přide mi ze ti hadička prosakuje třeba nekde nejaka dirka???co??zkus ji vymenit a uvidiš!!
    • 6
  6. Peta-k

    cukání motoru

    to nikdo nevi,?
    • 39
  7. Peta-k

    aktuálně o všem

    nj ale ja nevim jestli to bylo gti nebo nee byl to novejši model vic nevim!!!
  8. Peta-k

    diagnostika p106

    zdrawim potřebuju poradit tak ty chyby co jsem si vyblikal tak jsem zpravil třeba lamdu stačilo vyčistit a jednu destičku na rozdelovači taky stačilo vyčistit a je to všecko ok az na tudle chybu 41-snímač otáček(polohy) kde to najdu nemam vubec tušení!mohlo by to bejt to čidlo otaček ktery nemam zapojeny???a zapojeny bejt nemusí když mam rozdelovač!jinak me nic nenapada !!diky moc za radu!
    • 33
  9. Peta-k

    kolik mam Kw?

    ok diky moc moc ste mi pomohli!!
    • 13
  10. Peta-k

    kolik mam Kw?

    ok tak dikes moc mam jasno konečne a mam misto 40kw tak 44 kw¨¨ hele a kolik je to koní?
    • 13
  11. Peta-k

    aktuálně o všem

    jj neco takovýdle ho akorat ze to byla 106ka;)a chudak 106ka jestli jela pozadu takhle z kopce nekde\'\':D:D:D a divim se ze to vubec 106ka utahne a ubrzdi!!!
  12. Peta-k

    aktuálně o všem

    jj škoda vubec jsem si nezpomel ze by jsem to mohl vyfotit!
  13. Peta-k

    kolik mam Kw?

    tak to znamena co???kolik že mam tech 40Kw nebo 44kw ja už ani nevim !!!docela jsem se do toho zamotal!!!
    • 13
  14. Peta-k

    aktuálně o všem

    zdrawim nebudete tomu veřit ale dneska cestou z jihlavy domu jsem potkal na křižovatce 106ku novejší model nevim jestli to bylo gti nebo co to vubec bylo ale to podstatny je če za sebou melo karavan velkou jak kravu bylo to dost směšný mali autičko a karavan velkej jak krava!!:D:D:Dškoda ze jsem to nevyfotil aby jste se pobavili nezpomel jsem si na fotak byl jsem vysmatej jak lečo z toho!!!:Da myslim ze byl z prahy mel pražskou spz!!!škoda ze neni fotka!!
  15. Peta-k

    kolik mam Kw?

    jj jak píšu rok 92 ma mit 44kw a mam tam psano 40kw tak to nečemu nevadi ne?nebo to bude vadit na technickou prohlídku?prave tam mam psano 40kw ale v roce 92 se 40kw nevyrabeli pouze 44kw ale az od roku myslim 96 jse už vyrabeli taky 40kw tak tam mam asi novejší motor a starou kastli jinak to nechapu!nevim jestli je to pravda alůe na nettu jsem to taky takhle nejak našel!!!
    • 13
  16. zdrawim tak jsem zjistil ze 106ky se v roce 92 nedelali 40 kw pouze 44Kw v obsahu 1.1 je to pravda???jenom od roku myslím ze 96 jse delali v obsahu 1.1 i 40kw pokud je to pravda tak mam misto 40kw dokonce 44Kw ale zase mam v techničáku psano 40Kw tak jsem z toho celej divej!!jedine me napada jestli puvodni majitel do stary kastle z roku 92 nedal jinej motor z roku 96 a víš a tedy to ma 40 kw!!chapete to???ja teda moc to nebobíram!!! [upravil dne 26/7/09 Peta-k]
    • 13
  17. Peta-k

    cukání motoru

    zdrawim mam takovej problém zase mi cuka při startu auto a zdechne jak nastartuju podruhy tak je to ok !!!napada me jestli nemuže bejt špatna zapalovaci civka nebo rozdelovač???diky za rady:papa [upravil dne 27/7/09 Peta-k] [upravil dne 27/7/09 Peta-k]
    • 39
  18. Peta-k

    diagnostika p106

    tady máš tu fotku je to označený!!!
    • 33
  19. Peta-k

    diagnostika p106

    melo by to bejt takovekj zelenej konektor s jednim dratem červenym a je zepředu řidicí jednotky nemusiš to oddelavat teda nevim jak je to u s16 ale asi stejny ne?je to normalne videt nemusiš koukat nejak pod ŘJ proste zepředu ŘJ!!!snad jsi to pochopil podle popisu!!!ale ja bych potřeboval ohledne miho dotazu nevite nekdo??na co konkretne se mam zameřit??dikes
    • 33
  20. Peta-k

    diagnostika p106

    vyblikal jsem 41-snímač otáček(polohy) potom 53 napeti na baterce je příliš vysoko nebo nízko ješte 31 pomer paliva a vzduchu mimo toleranci a 21 snimač polohy škrtící klapky(spinač volnobehu) nevite na co jse mam u tech čísel konkretne zameřit???např třeba u 31 jse mam zameřit na lamdu ???stačila by vyčistit nebo musi bejt nova? a nebo třeba 53 s tou baterkou vadi to moc jestli tam mam vic proudu nebo min???ale startuje to uplne bez problému az bych řekl nekdy moc dobře na prvni otočeni ani ne!!§diky za rady
    • 33
  21. Peta-k

    diagnostika p106

    zdrawim tak jsem ten navod vyzkoušel a funguje perfektne!!!:supervyblikal jsem 41-snímač otáček(polohy) potom 53 napeti na baterce je příliš vysoko nebo nízko ješte 31 pomer paliva a vzduchu mimo toleranci a 21 snimač polohy škrtící klapky(spinač volnobehu) nevite na co jse mam u tech čísel konkretne zameřit???např třeba u 31 jse mam zameřit na lamdu ???stačila by vyčistit nebo musi bejt nova? a nebo třeba 53 s tou baterkou vadi to moc jestli tam mam vic proudu nebo min???ale startuje to uplne bez problému az bych řekl nekdy moc dobře na prvni otočeni ani ne!!§diky za rady [upravil dne 21/7/09 Peta-k]
    • 33
  22. Peta-k

    diagnostika p106

    zdrawim tak teda vyblikat zavady nejdou i me a to mam rok 92 proste v druhy poloze pomali oatčim klíčkem tak mi zahasne baterka a mazani voda a diagnostika sviti dal a pak už jenom točí starter!!!delam to podle navodu a ono nic!!!
    • 33
  23. Peta-k

    diagnostika p106

    diky moc jdu to hnedka zkusit co a jak !!!
    • 33
  24. aha tak to jo a co teda co mam zkusit zkouknout nebo vymenit jak mi to cuka?vstřikovaci komoru mam novou uplne novou!
    • 37
  25. Peta-k

    diagnostika p106

    to by me zajimalo jak jsi mužu doma zdiagnistikovat auto hod jsem prosim navod nebo mi ho pošli na mail Petak16@seznam.cz dikes
    • 33
×
×
  • Vytvořit...