ja jsem nic nenasel...dnes sem zkusil ten ventil odpojit a projel sem to a nic....tedka je otazka jesti zustal otevrenej nebo zavrenej to nevim jak zjistit...
nemate nekdo doma ten plast na baterku(1)?a ten druhej plast č.2 zakryva co?neco kvuli klime?
kujon pujcil sem si fotku promin....
[upravil dne 14/4/13 16:19 od Peta-k]
prosim vas chci vedet vas nazor.....mam jednu saharu a napadlo me dodelat druhou a napojit ji na tu prvni....kdyz sepne tak aby chladili obe sahary myslite ze je to zbytecny?jde mi o to ze by to v lete chladilo lepe.....
zkusil bych vymenit cidlo chlad.kapaliny....je to zeleny cidlo.... na bloku hlavy z pravy strany myslim....a navic bych to nechal pichnout na diagnostiku skrz lambdu