prosimvas dnes se mi objevil problem...kdyz jedu rano do prace nastartuje jak ma otacky drzi ale jak sou tedka vedra tak odpoledne nenastartuju...nastartuju jenom se seslapnutim plynu...po nastartovaní a znova chcipnuti uz chytne i bez plynu...prijde mi ze krokac nenastavi..ale proc kdyz rano bez problemu...mimochodem cidlo chl.kapaliny je nove cca 2mesice