Ani packa se sundavat nemusi.:-) me to slo i bez volantu bez packy.sundat oblozeni volantu 3sroubky ze spoda, sundat oblozeni budiku 2sroubky, oblozeni kolem palubky staci 3sroubky,vytocit uchyceni budiku a vyklopit je.odcvakat konektory a jednim smerem to jde bez problemu.chce to trochu zrucnosti a jde to.tot muj postup. :-)
[upravil dne 28/1/14 15:43 od Peta-k]
[upravil dne 28/1/14 15:43 od Peta-k]