Přejít na obsah

Peta-k

Uživatel
  • Počet příspěvků

    927
  • Registrace

Vše od uživatele Peta-k

  1. no za ty 3 tejdny asi tak necelejch 1000km!!!sakra skoro 10 tis. jo???tak to fakt nemam a to dela hlavne to přebroušení ne??no musim začít šetřit!!!:Dtedka musim koupit letnaky tak asi az za další mesíc!!
    • 7
  2. no to zatim asi nejni 1/1000km ale aby za chvilku by to tak nebylo!!!ale myslim si ze mi to žere asi dost oleje pže když je studenej motor tak nastartuju a když jse chci rozjed tak to zdechne a mam problém nastartovat dil to točí a když to chytne tak je černej dým za mnou!:(nevim co s tim!!!a ta voda ta je v cajku ta jse neztrací!!!a olej ten jsem mel tak skoro na max aa je to asi 3 tejdny co jsem menil olej a tedkom tam je tak třičtvrte na risce tak nevim kolik to asi tak je!!!a hlavne nevim co s tim!!!pořad nejakej problém!!!
    • 7
  3. chci jse zeptat jak jse pozna ze je tesnení pod hlavou spatny???ze mi to začína žrat třeba olej??všiml jsem si ze mi to olej začlo papat!!mohlo by to bejt tim??a kolik by asi stala ta oprava?? diky za odpovedi!!!
    • 7
  4. Peta-k

    Chladiaca kvapalina

    tak asi když jse motor zahřeje tudíž i kapalina vody jse ohřeje zvíší se objem vody a mela by voda stoupnout;)takže bych tam asi nic nedolejval!!!říka ti neco roztažnost vody???
  5. Peta-k

    otackomer ..?

    a mam tam čidlo otaček nezapojeny prej zapojeny bejt nemusí když mam rozdelovač tak by to melo jid napojit na to čidlo ne?
  6. Peta-k

    otackomer ..?

    zdrawim taky bych chtel otačkomer místo hodin hodiny mi stejne nejdou je tam nekde přerušenej obvod tak bych tam chtel aspon otačkomer ale az seženu tu kapličku tak to mam napojit kam když mam ješte rozdelovač??a pujde to na 100% když jse to napoji nejak na rozdelovač???abych jse s tim nesral a ono to potom nešlo!!!diky za odpoved!
  7. Peta-k

    loučení se 106 :(

    tk to si teda ventli ze si prodal 106 nikdy bych to neprodal a nekoupil si nejaky usrany BMW
  8. Peta-k

    toči ale neštartuje

    kua ne uhnily srouby ale uhnily draty
  9. le jeden aby ten cudl co ti nejde tak ho podrz a z druhy strany at ti to odemknou a pak to zkus:)
  10. Peta-k

    toči ale neštartuje

    ja sem mel taky takovej problem tak sme to napojili na svetla ze zapnem svetla a startujem pac tam byly asik uhnily srouby a nechtelo se nam to vsecko vyndavat sedacky koberec atd.tak s tim nikdo jinej uz neodjede:super
    • 17
  11. tady petaka bracha hele ja sem byl u ridice a brach ten cudl podrzel ja sem zamkl a odemkl a ono to zasejc jde ale nevim na jak dlouho skus to projet bez klicku jen to udelej rukou a pak to zkus a podiv se jestli nemas prehozeny dratky:D
    • 23
  12. Peta-k

    palivovy čerpadlo netlakuje

    jj maš pravdu no ale nedozvedel jsem se co jsem chtel škodaaa!!
    • 30
  13. připojuji jse k tobe mam taky takovej menší problém! na řidičovy strane mi nejdou zamknout všecky dveře!!!ale když zamknu u spolujezdce tak je to ok jen nekdy to u řidiče vyzkoči a odemkne nevim co s tim!!!všecko jde lehce a nikde to nedrhne!!!
    • 23
  14. Peta-k

    palivovy čerpadlo netlakuje

    hoši dneska jsem myslel ze mi vypadnou oči z dulku normalne sedam do auta v praci ze powalim domu a když jsem zapl klíček tak čerpadlo začlo tlačit a samo vyplo jako za starejch dobrejch času tak asi byl nekde špatnej kontakt ale nevim kde!!!a svetla jsem nemusel zapinat !!!myslite ze když necham teda čerpadlo zapojeny na svetla ze to bude nečemu vadit???nebo to mam radši vypojit od svetel čerpadlo?nebo to mam nechat jako takovou pojistku aby čerpadlo nekde po ceste nevyplo??mejte se:papa
    • 30
  15. tak nakonec pomohla klika od dveří a je to ok dikes moc!!!
    • 7
  16. nj možna by to šlo tou klikou ale jinak klíčem ani hov.. protože jsou sjety hrany na tim!ja ani nevim jakej je to olej zitra jse podivam ale stal 790kc a filtr 110 a ten srač na pročištění 150kc!!zejtra kouknu na ten olej a na tu kliku!!!zatim dikes
    • 7
  17. diky koupiul jsem v mototechne čistici srač nejakej kterje jse naleje do oleje necha jse 15 minut nastartovano na volnobech ze to nejak pročisti usazeniny atd...a všechen sajrajt vyteče a potom jse tam naleje olej kterej jsem koupil 10W40 vzal jsem nejakej specialni kterej snižuje spotřebu tření atd..tak jsem na to zvedavej taky stal 5 litru za 790kc:Dale tedkom mam jinej problem zase! sakra !nejde mi povolit ten vypoušteci šroub protože ten majitel puvodni mi tam sjel hrany a a doporučoval vymenit olej tak už vim proč to doporučoval!!:bachajsem celkem v prdeli nevim jak to povolit sral jsem se s tim asi 2 hodiny a pořad nic nemate nejakej figl nebo radu jak to povolit???nechce jse mi dotoho moc bouchat aby nepraskla vana!!
    • 7
  18. nikdo nevi?
    • 7
  19. ja teda nic nevidim!! [upravil dne 29/3/09 Peta-k]
  20. Peta-k

    asi vzduch. ventil

    nemate to nekdo doma?????nutne potřebuju vymenit!!!
    • 9
  21. zdrawim :papachci vymenit olej a nevim jakej tam mam !!!puvodni majitel nikam nenalepil štítek:bacha jakej tam je a po jaky dobe vymenit tak radši ho chci vymenit ale nevim teda jakej tam mam dat na muj motor abych neco nepokazil ale myslim si 10W40 co??? [upravil dne 31/3/09 Peta-k] [upravil dne 31/3/09 Peta-k]
    • 7
  22. Peta-k

    asi vzduch. ventil

    a hnedka na poprvi jsi to trefil a to bylo to jak od vidlaka vysvetleny!!:Da nemaš to nahodou doma jeden navic?kolik to muže tak stat snad ne moc??
    • 9
  23. Peta-k

    asi vzduch. ventil

    koukam že ta fotka je nejaka velka!!!:D:D:Djinak jsem to zprovoznil jen tak provizorne proto tam mam takovou gumu navlečenou a ztahlou paskou vim ze je to nebezpečny ale musel jsem odjed do prace!!:D [upravil dne 27/3/09 Peta-k]
    • 9
  24. Peta-k

    asi vzduch. ventil

    tady je ta fotka nemate to nekdo doma???kdyžtak jaka cena?
    • 9
  25. Peta-k

    asi vzduch. ventil

    je to nejakej ventil to vim ale jakej to nepovim az jsem vložím fotku tak uvidíte ale nutne to potřebuju!
    • 9
×
×
  • Vytvořit...