zdrawim dneska jsem boural hnutej chladič ale je ok naštěstí potom naraznik hnutej ten jsem dal na zpatek sice tam moc nesedi ale na to kašlu ale nejvetši problém mam se svetli potřebuju obe svetla přeni tak potřebuju poradit jestli do roku 98 jsou všecky svetla na 106kach stejny nebo nee odkaz je tady http://aukro.cz/search.php?string=peugeot+106&from_showcat=1&category=7756&country=56 myslite ze by pasovali na muj model rok 92???dikes moc a cena je taky přijatelna ne\\,,,??
[upravil dne 30/10/09 Peta-k]