hosi prosim vas mam novy pistni krouzky mam najeto cca 2000km mysliám si ze by to mohl,o bejt zajety ale pred vymenou krouzku auto jelo paradne kopce na petku a tedka kopce co jsem vyjizdel na petku tak vyjizdim na ctyrku...nemohlo by to delat predstih?nebo co se s tim stalo?a jeste chci vedet jak se nastavuje predstih.....jestli je na rozdelovaci nejaka riska nebo jak? je to auto celkove liny....a obcas skube na volnobeh tak si myslim jestli to nebude tim predstihem.....nevim co se s tim stalo....
[upravil dne 19/4/11 18:25 Peta-k]