cez zimu sa oplati tankovat kvalitnu naftu, pripadne dopovat aditivami, mna zradila kombinacia beznej nafty a poslabsej autobaterie (55Ah), vzdy rano po mrazivej noci som mal obrovsky problem nastartovat, teraz po vymene baterky za Vartu 75Ah a OMW diesel premium nemam problem, aj ked zas nebolo odvtedy -12