Dekuji za radu,uz jsem zkousel najit ten spinac patych dveri,ale nic jsem tam nevidel,neni mi jasny,kde to mam vubec hledat,muzes mi to misto jeste popsat podrobneji,musim neco demontovat,abych se k nemu dostal??Dekui za odpoved.K.Mateo
Prestalo mi svitit svetlo v zavazadlovem prostoru u 306 1,9D Breyk,nevedel by jste nekdo,kde hledat pojistku??Zarovka je vporadku,nejde tam proud,dekujiK. Mateo