mám novej model 406 coupe ale bylo tam origo radio na kazety tak jsem ho chtěl vyměnit za origo na cd radio normálně maká ale pořád do toho něco pravidelně pípá neni nák zablokovaný nebo neco jinak je plně funkčí nevíte co stím? jde to nák odblokovat? obojí je značka Clarion...
[upravil dne 5/7/11 15:01 Peugeot_22]