Přejít na obsah

Peugeot_22

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 356
  • Registrace

Vše od uživatele Peugeot_22

  1. jen doplním pokud máš starej model tak sedačky z coupe pasují bez jakýchkoliv ůprav až na pás teda ten se musí přidělat ke sloupku místo k sedačcce:cool:
    • 19
  2. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  3. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  4. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  5. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  6. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  7. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  8. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  9. Peugeot_22

    Lidskej vkus

    tak tak:cool:
  10. Peugeot_22

    ukažte svoji 406

    pěkný
  11. Peugeot_22

    Lidskej vkus

    to je pravda ale nechtel sem sklidit další kritiku:D:D
  12. Peugeot_22

    Lidskej vkus

    už sem to smazal bože hlavně mě neupalte
  13. Peugeot_22

    Lidskej vkus

    nevim co je na tom odpornyho vypadaj jako origo akorad jsou zahlazený...
  14. Peugeot_22

    Lidskej vkus

    </noscript>[/img]
  15. Peugeot_22

    dokonala 406

    snad barva je pěkná:cool:
    • 11
  16. asi ja chtel prave zachovat origo uz kvuly ovladani pod volantem ale tohle je super no budu muset šetřit .....
    • 62
  17. díky:) že sem o tomhle nevěděl sakra:myslim:D
    • 62
  18. aha tak díky
  19. kde se da ten usb adapter na origo rádio sehnat ?
    • 62
  20. mám novej model 406 coupe ale bylo tam origo radio na kazety tak jsem ho chtěl vyměnit za origo na cd radio normálně maká ale pořád do toho něco pravidelně pípá neni nák zablokovaný nebo neco jinak je plně funkčí nevíte co stím? jde to nák odblokovat? obojí je značka Clarion... [upravil dne 5/7/11 15:01 Peugeot_22]
  21. Peugeot_22

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    ale ja vim jak vypadaj origo sedacky chtel sem byt jen originalni to je toho:roll:D
  22. Peugeot_22

    ukažte svoji 406

    jamall406 :neni z líbí se mi ta kombinace předek old model a zadek new většinou to právě bývá na opak:D:)
  23. Peugeot_22

    ukažte svoji 406

    děkuji myslel sem si že jsem jí tady někde viděl:cool:
  24. Peugeot_22

    Peugeot 406 coupe 2,2HDI silver

    </noscript>[/img]
    • 75
  25. Peugeot_22

    ukažte svoji 406

    </noscript>[/img]
×
×
  • Vytvořit...