Jump to content

jendark

User
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

  Never

About jendark

 • ID člena
  15472
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 1. Ano musím potvrdit, pravý jde poměrně blbě ven ven, ale jde i bez demontže palubky. Levý jsem ještě nedemontoval, ale pokud se točí chyba v něm nebude. Je to jen elektromotr za závadu se tedy považuje jen když se netočí nebo skřípe. A to skřípání jsem skutečně řešil mastným prostřikem.
 2. Jsou to nosiče z renaultu nevady, staré 21 kombíka, je jen třeba je o kousíček seříznout. Odšroubovat lyžiny ze střechy a na stole sešroubovat, poté celý komplet opět přišroubovat na auto. Jednoduché leč trochu pracné.
 3. Jak jsem řekl, trocha práce, přidělat obyčejný příčník a mám to. Práce...cca 4 hodiny, cena.... cca 300,- ve šrotu, použití ....všestranné, vzhled? Mě se to líbí.
 4. jendark

  Motor

  Ani já nevím jak to myslel, pravdou ale zůstává, že tři lidi co mají to samé se svezli a schodují se že ani jednomu to tak dobře nejede. Všichni mají stejný motor 2,1 dt. jen r.v. +/- 1rok
 5. jendark

  Motor

  Tak to je fakt skvělé, takže já mám od předešlého majitele asi načipováno a tzv. odčipování by mě stálo 9. tis.? Tak to se raději pokusím se krotit při jízdě.. Že by to byl i důvod proč se mi ta potvůrka v létě tak hřeje?
 6. jendark

  806 na prodej

  je to 98 r.v. plná palba, 8míst, taž. zař. , super stav no problém, vše nové jako chladič klimy, obě ramena, kompresor klimy, spojka, nová org. hlava včetně hydrostavů a ventilů a spoustu dalších vychytávek. A vím že bych za něj dostal tak 80tis. a byl bych rád. Investice???? S kolalma a pneu lehce nad sto táců. NEPRODAL BYCH HO je to kredenc, ale službu splní a nádherně jede...
 7. jendark

  Motor

  Mám dotaz setkal se někdo z vás, že mu řekl \"máš nezvykle ostrý motor\" ?? To mi bylo řečeno v servisu při měření emisí. Prý se s tím ještě nestkali. Mám 2,1 DT a je pravda, že jede o dost lépe než komukoli z okolí. Čím to může být? Mám obavy jestli není načipovaný dá se to vůbec u těchto motorů?
 8. mám na to i plato, které se jednoduše zavěsí na čepy, ale to je momentálně ve sklepě. Pokud má někdo zájem o podrobnějšší fotky, tak můžu pár fotek udělat.
 9. a taky pásy pasují z feliny do 806, s trochou vůle, ale bezpečně drží...
 10. ano pasuje tak, že i vybrání pro podběh vychází tip top.
 11. dají se skládat i jednotlivě a mám vyzkoušené, že při sklopení opěrek střední řady a odklopení poslední lavice mi náhle vznikne šikovný zavazadlový prostor o dvouch rovinách bez nějaké demontáže sedadel..
 12. jistě pár jich mám...
×
×
 • Create New...