Kamarádovi turbo vynechávalo pouze občas, zejména při dlouhých cestách. Zastavil, vypnul motor, 5 min počkal, a pokračoval zase s turbem. vydržel to takhle rok. Stále hledal, drahá diagnostika chybu neukazovala. Jedna z cest při hledání problému ho zavedla ke Katu. Byl úplně rozsypaný a samozřejmě ucpával výfukové cesty, čidla daly echo turbu a to nejelo.
Natvrdo ho odmontoval a vymlátil z něho všechno co v něm bylo. A teď poslouchej. Tah auta jaký do té doby nezažil, a spotřeba šla o celý litr a půl dolů. Co ty na to?