Ještě jsem chtěl podotknout, že se to neděje úplně 100%, jednou se třeba dostanu dál, ale v dalším zadání to zase zmizí. Když jsem se zkusil odhlásit z relace, tak to třeba jednou šlo, ale pak už zase ne. Třeba v prvním kroku něco zadám, potvrdím, zmizí to, zadám znovu, potvrdím a pustí mě to dál....
P.S.: Tak se mi to stalo i tady na fóru: chtěl jsem odpovědět na SZ a dělal jsem to na dvakrát, při prvním odeslání zmizelo vše z polí. Text, adresát, všechno....
[upravil dne 3/3/10 enikybeniky]