Přejít na obsah

enikybeniky

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    1 649
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele enikybeniky

  1. Zkusím (nechat) vyměnti MAP-senzor, jestli se to nezlepší. Mám šanci to nějak vyměnit sám, kde přesně je umístěn, jenom se odpojí a zapojí jinej nebo jak? Nebo radši servis?
    • 23
  2. enikybeniky

    peugeot 406 kontrolka

    Mně se teď 2x asi za 3 týdny stalo, že za jízdy se mi taky rožla kontrolka diagnostiky motoru a asi tak do 5-ti vteřin zhasla. Výkon normální, necuká, spotřeba ok, mám to řešit nebo to může být kontakten, či něčím podobným?
    • 8
  3. enikybeniky

    rozteč,,,

    BA je Bratislava, tu v ČR asi mít nebudeme, myslim. Sorry. Ferry byl rychlejší. [upravil dne 4/3/10 enikybeniky]
    • 15
  4. Zkoušel jsem se přihlásit na jiném PC pod svým přihlášením a jede to.
    • 7
  5. Ještě jsem chtěl podotknout, že se to neděje úplně 100%, jednou se třeba dostanu dál, ale v dalším zadání to zase zmizí. Když jsem se zkusil odhlásit z relace, tak to třeba jednou šlo, ale pak už zase ne. Třeba v prvním kroku něco zadám, potvrdím, zmizí to, zadám znovu, potvrdím a pustí mě to dál.... P.S.: Tak se mi to stalo i tady na fóru: chtěl jsem odpovědět na SZ a dělal jsem to na dvakrát, při prvním odeslání zmizelo vše z polí. Text, adresát, všechno.... [upravil dne 3/3/10 enikybeniky]
    • 7
  6. Narazil jsem akorát tady na to (viz foto). Další PC to má stejně, ale co kdyby... Mám to tak nechat nebo byste něco změnili? Všechno bylo v pohodě, a najednou se to prostě vys....
    • 7
  7. ....
    • 7
  8. Zdravím, mám v práci takovej problém. Sice se mi na to díval náš IT, ale to je takovej ten typ, chvíli čumim, nic nevyřešim, pozravim a jdu na cigáro. Děláme v práci na jedněch stránkách (relace), kam vkládáme do polí text + se zaškrtávájí rubriky, viz. fotky. Pouze na mém PC se objevil problém, že po vložení textu a pokusu se dostat dále (dejme tomu, že je tam tlačítko \"další\") veškerý mnou vložený text zmizí a já to můžu dělat furt dokola. Na jiném PC je to v pohodě. Pro tuto relaci používáme Firefox (mám nejnovější aktualizaci - nikomu jinému se toto neděje). IT nainstaloval aktualizace Java... Zkoušel jsem promazat veškerou historii + cookies apod., co se v možnostech firefoxu vymazat dá. To samé jsem udělal pro jistotu i v ovládacích panelech Windows. Netuší někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Co by se dalo udělat, popř. IT-maníkovi poradit? P.S.: Zkoušel jsem to vypnout a zapnout.
    • 7
  9. enikybeniky

    Promazání dveří

    Je fakt, že silikonovej sprej asi nebude to nej, zkusím něco jinýho.
  10. Zdravím. Když chci otevřít zadní levý dveře, tak když zatáhnu za kliku, ozve se takový jakoby křupnutí a potom asi v půlce dráhy otevírání to taky dře. Snažil jsem se stříknout silikonovej olej z venku do kliky, prostříkal panty, jak to šlo, ale změna nijaká nevalná. Kam to mám prdnout, abych si pomohl?
  11. enikybeniky

    Zadní brzdy kvičejí

    Teď jsem vyzkoušel za jízdy zatáhnout ručku, pomohlo to, ale jenom na chvíli. Udělal jsem to ráno cestou do práce a teď odpoledne jsem to musel udělat znovu.
    • 8
  12. enikybeniky

    Zadní brzdy kvičejí

    Ok, díky.
    • 8
  13. enikybeniky

    Zadní brzdy kvičejí

    Všude jsem našel pouze brzdové čelisti i s obložením, ale samotný obložení... Zkusim se zeptat u nás v servisu...
    • 8
  14. enikybeniky

    Zadní brzdy kvičejí

    To obložení seženu kde? V Kelly jsem nic takovýho asi nenašel...
    • 8
  15. Zdravím, už nějakou dobu slyším, jak mi při brždění hlasitě kvičí (pískají) zadní brdzy (bubnové). Někdy v loni jsem nechal bubny a pakny pročistit, tak se to na chvíli zlepšilo, ale ne natrvalo. Pakny by měly být v pohodě. Možná je to horší teď, když je vlhko, po delší jízdě a brždění se to utlumí, ale za studena je to zas. Dá se s tím něco dělat? Páč se někdy fakt stydim, jak na mě kolemdoucí civějí, když to kvíká jak autobus...
    • 8
  16. enikybeniky

    Barum Bravuris 2

    Pak dám vědět. Rozměr budu mít na léto stejnej, tak snad to bude v cajku, za ty prachy...
  17. enikybeniky

    Barum Bravuris 2

    No co, poslední léto jsem jezdil na starších Michelinkách, to byl zvuk, panečku. A každej kruháč mi to pískalo, i když jsem jel 20 km/h.
  18. enikybeniky

    Barum Bravuris 2

    Tak já na Tebe, Šaldo, asi dám, ale jestli něco uslyšim, a to nejsem rozmazlený ucho, tak máš u mě velké bezvýznamné mínus.
  19. enikybeniky

    Barum Bravuris 2

    Šaldo, v jakým je máš rozměru? Taky jsem o nich přemýšlel, ale hlučnou gumu fakt ne.... Zimní Polarisy 2 jsou v poho.
  20. Zajímalo by mě, jak by se to tedy projevovalo při přidávání, jak by se to chovalo. Kuju.
    • 9
  21. No, tak nevim, jestli jsem to zrovna chtěl vidět... Nic moc pomyšlení.
  22. Čas na cestě fakt nepočítám, jede se nakupovat a basta, kdybych nejel, tak bych si stejně nic nevydělal, možná naopak.
  23. enikybeniky

    NEW logo peugeot, tapeta na mobil

    Taktéž děkuji za to světlé!
  24. Povidám, nakoupíš tam levněji (hlavně drogérku), ale i jiný věci. Hadry, i to jídlo. A hlavně, ochutnáš taky ěco jinýho. Trošku jinej Kaufland než u nás. Projedeš nějakou tu kačku. A já věděl, že Tě nezklamu.
  25. enikybeniky

    NEW logo peugeot, tapeta na mobil

    Jj, taky by mě zajímalo o něco světlejší pozadí... Sice už mám černý v mobilu, ale stejně.
×
×
  • Vytvořit...