Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    sedačky do 306

    muzu ti poradit ze marty prodava paradni sedacky tady jsou http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=45942
    • 8
  2. no parad tak pokud to jeste budes mit tak se doufam domluvime
  3. no to by nebylo spatne a klidne bych si proto i dojel vidim ze to mam kousek takze na jare mozna v lete bych ti dal vedet
  4. omlouvam se za ale rad bych se zeptal jak mam oddelat predni masku zda se mi ze tam jsou nyty ale vrtat se mi to nechce jinak koupil jsem si masku eccose od MALE FROGA.Diky za rady [upravil dne 26/2/09 volvik]
  5. co máš za problém? no co mam za problem mam jich vice kdyz dupnu po plynu tak mi proste nekdy vynechava jak bych ten plyn pustil ale pritom ho drzim na podlaze nevim co s tim je a potrebuju tam udelat par veci a urcite budou nove vetsi brzdy to bych nejradsi koupil z S16-ky
  6. volvik

    tuhé řazení

    ja uz mam olej vymeneny ale porad to jde nekdy ztuha ale jeste maznu ty tahla diky za rady panove
  7. no ja to ted nejak neresim motor zatim slape ale urcite ne jak hodinky prad tam je nejaky problem takze jsem premyslel ze hodim novy a silnejsi do toho se taky chystam a prodavat to urcite nebudu ani nechci mam s tim velke plany a pak uz jenom ekologicky zlikviduju jak dojezdi nebo kdo vi co ja s tim budu delat mozna pozdeji rozprodam na dily jak to dela marty [upravil dne 26/2/09 volvik]
  8. volvik

    trosku oddychu

    no prave me taky moc ne a ty kola co jsou na te cervene 306 tak mam taky ne stejne ale podobne a jsou paradni
  9. tak ja to budu mit jenom na jezdeni po republice nikde jinde s tim neplanuju jezdit
  10. volvik

    trosku oddychu

    proste kazdemu se libi neco jineho a kazdy si udela auto podle sebe
  11. volvik

    trosku oddychu

    no tak taky musim souhlasit z jackem auto vypada perfektne ale ty kola mi tam moc nesedi Nejpeknejsi 306-ka je tato (ale tam se mi zase nelibi ty lambo dvere)
  12. ne mam kamose automechanika ktery uz ma hooodne velkou praxi z motory ted daval do skodovky motor z BMW nechci kecat z jakeho to je ale vim ze to ma obsah 3.0 dela si to na sprinty takze opravdu strach nemam ze by se to nejak posralo jedine mam strach z toho ze na to nekdo prijde ze tam je jiny motor nez je v papirech
  13. ¨takze na jare jdu do toho pak napisu co a jak se hybe
  14. no jo taky nad im premyslim protoze pritelkyne tam ma znameho tak si myslim ze by to nebyl problem
  15. no tak penize by byly garaz a naradi na to mam takze za pul dne by to mohlo byt hotovo jenom bych byl rad aby na to neprisli na technicke nebo nekde jinde aby nezjistili ze v papirech mam obsah 1.4 a bude tam motor z obsahem 1.6 a taky jsem mel moznost jezdit z 1.6 - kou a je to o hodne zivejsi nez ten muj motor tak proto to taky chci delat
  16. takze jak se tak divam tak mam koupit 1.6 TU5 a prehodit stitky a je klid jo???
  17. ja chci montovat urcite jak rikam motor atd mam po levnu takze diky za informace zase jsem o neco chytrejsi
  18. Taky jsem se na to chtel zeptat a dolly mi to vzal no byl bych ale byl bych rad kdyby mi taky nekdo poradil jak to dostat do toho technicaku protoze motor prevodovku atd muzu mit opravdu levne a chtel bych tam dat taky aspon 1,6 ale nejtadsi bych tam dal 1,8 Diky za odpovedi
  19. volvik

    tuhé řazení

    me to dela obcas taky ze to mam strasne tuhe ale jenom 1 a 2 a jak se zahreje po chvilce tak to je v pohode
  20. volvik

    Noční hlídání

    a na zitra mam nachystany film sedm zivotu z willem smithem tak jsem zvedav jake to bude
  21. volvik

    Noční hlídání

    co dobreho ted se divam na bolt-pes pro kazdy pripad s titulkama jak to mam rad
  22. volvik

    Noční hlídání

    jasne ja jsem tu porad
  23. volvik

    Noční hlídání

    no to jo ale ta moje prace mi taky vyhovuje pokud mam nocni jak si poctes vyse tak se dovis ze si sedim a cumim na filmy na platne
  24. volvik

    Noční hlídání

    tak to mas dobrou praci to bych chtel mit taky
  25. volvik

    Noční hlídání

    no jo ja za chvilku pujdu z prace
×
×
  • Vytvořit...