Taky jsem se na to chtel zeptat a dolly mi to vzal no byl bych ale byl bych rad kdyby mi taky nekdo poradil jak to dostat do toho technicaku protoze motor prevodovku atd muzu mit opravdu levne a chtel bych tam dat taky aspon 1,6 ale nejtadsi bych tam dal 1,8
Diky za odpovedi