Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. jj parada fakt se to povedlo a tuning-cup se ma zase na co tesit a taky budu zitra lestit ale nez tam dojedu tak zas muzu lestit tam
  2. No me to hlasi 3 a pul hodky takze tam budu za 4 a vyjizdim kolem 11 A taky se nehorazne tesim
  3. to je dobre cim vic lidi nas bude tim lip
  4. volvik

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Jo tak to nas bude vic kdo nestihaji ja treba uz mam skoro hotovo ale kamos z rapidem jeste reze predni pruziny ale melo by to byt hotove
  5. neboj se vsichni te pozname aspon tvoje auto pozname A jatra ty budou potreba a dost [upravil dne 8/7/09 volvik]
  6. volvik

    fotky 306-tkarov

    no to jo ta vypada zajimave
  7. jj taky mi prisla MMS a je to fakt nadhera :potlesk:potlesk
  8. no to si mohl dat vice fotek :bacha ale nevypada to nejhur
  9. sakra nejak nam pocasi nepreje
  10. volvik

    fotky 306-tkarov

    sakra ale jde z tebe strach
  11. volvik

    fotky 306-tkarov

    no jo tatransky caj to je parada ale leze to silene do hlavy znam z vlastni zkusenosti
  12. volvik

    Autopotahy

    no bracha si koupil autopotahy ze slovenska na miru site a sedi paradne a za 2 roky nebo jak dlouho je ma tak jsou porad jak nove tady je odkaz: http://www.autopotahy.sk/
    • 17
  13. jj taky tam uz jsem
  14. volvik

    fotky 306-tkarov

    Pojdte to zase trosku rozjet co vy na to??? Nejak se toto vlakno ztratilo A jak uz jsem davno slibil tak hodim svoje foto ze srazu v hlucine porval jsem tam dve pekne holky a vyfotil jsem se takze ja jsem ten uprostred
  15. Diky Voighta
  16. no jasne nestyd se takz beru poradnou hubu a budu se ptat :D:D
  17. no jasne to bude stacit ja si to dam na interierove zrcatko
  18. ne ne napsal jsem at kazdy cte pozorne 6-7 stranu
  19. no to jo proc ne modry prouzek a pokud nekdo bude mit fix tak pise na okno tak bych to udelal
  20. tak to potom jo bereme fixy
  21. no kdyby se teda nekdo chtel se mnou domluvit tak piste SZ a ja vam dam cislo a nebo piste na ICQ to je dole
  22. no tak na co novou sekci kdyz uz tam je ja bych to zacal hazet tam
  23. jj taky jsem ho chtel dat ale jak jsem zjistil jak velka mezera tam vznikne tak se v zime bude upravovat ten co tam je ted
  24. jj tam to jede porad u nas to nejak zaniklo tak pokud si ho nasel tak hod foto at te nejak +-poznam ja nahodim zitra nemam zadnou peknou fotku
  25. tak u nas v sekce 306 je tot vlakno ale uz nejak zaniklo a nemuzu ho najit
×
×
  • Vytvořit...