ja jsem u nas nasel tyhle
http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/peugeot/106/6700861
http://autobazar.hyperinzerce.cz/peugeot/inzerat/2538277-peugeot-106-gti-raketa-na-ctyrech-kolech--nabidka-praha-6/
a u nas na foru:
http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=59879
http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=59996
http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=53000
Tak bych byl rad kdyby jste mi na ne rekli sve nazory diky