Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    koupe 106 S16

    Tak majitel mi odepsal a je tam celkem hodne vad a napsal mi ze je vadny zadni tlumic ale tam je prece torzka tak jsem to nepochopil jinak jsou tam nefunkcni ostrikovace klima se musi napustit zadni dvere maji vuli asi 0.5cm jinak vsechno je v pohode neco vymeneno a je schopny trosku spustit z ceny
  2. ja vim jedno saxo mame doma a je to paradni auticko na jezdeni a prave proto nechci saxo a 106 je pro me jasna volba a prave kdybych mel rodinu tak nebudu kupovat takove malicke auto
  3. volvik

    koupe 106 S16

    no jo dival jsem se v nemecku a tam jsou nehorazne ceny potom jsem jeste na slovakach nasel jinak nic moc
  4. volvik

    koupe 106 S16

    http://www.sportovnivozy.cz/index.php?akce=detail&idvyrb=6000&fotka=9.jpg#zalozkaFoto Tady jsem nasel dalsi budu moc vdecny pokud mi poradite
  5. Diky doufam ze neco najdu
  6. volvik

    Hodne vynechava

    no zitra jedu na diagnostiku podrobnout tak uvidime co mi reknou kdyby neco pisnu
  7. volvik

    koupe 106 S16

    No diky ten vypada pekne psal jsem mail tak uvidime co a jak je treba jeste dodelat
  8. volvik

    koupe 106 S16

    ja jsem u nas nasel tyhle http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/peugeot/106/6700861 http://autobazar.hyperinzerce.cz/peugeot/inzerat/2538277-peugeot-106-gti-raketa-na-ctyrech-kolech--nabidka-praha-6/ a u nas na foru: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=59879 http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=59996 http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=53000 Tak bych byl rad kdyby jste mi na ne rekli sve nazory diky
  9. volvik

    koupe 106 S16

    jj ta se mi taky libi uz jsem se na ni dival ale cena je trosku moc
  10. akorat nesmíš natrefit na takového magora co předjíždí přes plnou kde bys ho nečekal.... No jo i takovi se najdou bohuzel
  11. Taky uz jsem uvazoval ale uz jsem se rozhodl
  12. volvik

    koupe 106 S16

    ja jsem nenapsal ze to chci hned pocitam s tim ze budu delsi dobu hledat pokud me neco nestreli do nosu
  13. nemam rodinu nic takze jsem mlady a chci se trosku vyblbnout a pokud je nekdo magor a jezdi jak ozivot tak potom takovemu cloveku takove auto nepatri do ruky kdyz se clovek umi chovat na silnicich tak se nic nestane
  14. Zdravim panove a damy Rad bych vas poprosil jestli mi muzete najit na netu nejake ty pekne 106-ky S16 protoze jich moc neni a rad bych nejakou koupil pokud budete vedet v okoli o nejake tak sem s ni a pokud muzu jeste poprosit tak jestli by jste hned k odkazu rekli svuj nazor k prodavanemu autu Diky vsem
  15. No je to jak pise wooody urcite motorovou strankou a je to takove male nenapadne auticko a to se mi na nem libi nejvic a z toho co jsem videl za videa a kazdy jak to chvali tak proste proc nezkusit neco novejsiho mensiho a podle me i peknejsiho
  16. tak podvozek ten mam snizen asi o 8cm ale opravdu nevim kolik presne stal me 7500kc a jsem s nim maximalne spokojeny neni to nic tvrdeho a nic mekkeho drzi dobre je to podvozek na nase cesty
  17. jj vzdycky jsem to chtel tak proc si to nekoupit kdyz to uz nestoji takove nehorazne prachy jinak diky
  18. no jo ja taky ne ale nakonec jsem se tak rozhodl a za kolik ji chci prodat no premyslim tak aspon za 40k
  19. volvik

    jsem tu nový

    vitej v clubu
  20. diky
  21. no pokud lesteny limec tak potom to mozna bude vypadat dobre
  22. toho bude az moc te cerne ja bych dal kola takove jake jsem dal
  23. no uvidime
  24. jj neboj se bude to brzo jenom co opravim to svoje a prodam ho to by mohlo byt pristi mesic a hned si pojedu pro 106-ku Jenom doufam ze trefim nejaky dobry kus at zase do toho nemusim strkat tolik penez [upravil dne 1/8/09 volvik]
  25. dobrs programek ja bych ji chtel takhle
×
×
  • Vytvořit...