Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    kola

    strati a to hodne vim jak to je u me
  2. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pekne fotecky
  3. volvik

    koupe 106 S16

    to mas pravdu vrazda to neni a je to jiste ze ho beru ale jeste chvilku vas budu napinat jinak diky moc za vasi pomoc
  4. ja si to taky myslim ze to ma cenu
  5. Tak a je to tady moje auti jde do bazaru a ja si pojedu pro nove hned jak budou finance uz se nemuzu dockat
  6. volvik

    koupe 106 S16

    ne ne az to vyjde tak potom
  7. volvik

    koupe 106 S16

    kujon106: Diky moc ale uz mam vybranou a uz jenom cekam 309GT: uvidime co a jak pokud se nikdo o ni neprihlasi tak pujde vsechno pryc a pujde ven jako seriovka
  8. volvik

    Hodne vynechava

    no jasem vycistil snad vsechno i skrtici klapku a dela mi to jenom v hodne nizkych otackach a nebo jak prudce stlacim plyn tak to rve jak traktor a nejede pokud plyn stalcim pomalu a plynule tak je klid jenom ted musim mit hodne lehkou nohu aby to jelo dobre
  9. volvik

    Hodne vynechava

    jj v pohode diky Na diagnostice jsem zatim nebyl a asi uz ani nepojedu
  10. Taky si myslim
  11. Uz jsem se rozhodl zustanu u peugeotu kdybych nenasel neco v dobrem stavu tak bych se rozhodl pro saxo ale neco jsem nasel v super stavu tak jsem se rozhodl zustat u peugeotu
  12. no vida uz je prvni super stavu :-D
  13. no prave ze nikdo :D:D:D takze kdo vi jestli vubec je tady z klubu mozna jo mozna ne ale mozna taky nechtel nikde zverejnovat ze neco prodava kdo vi jak to je :D:D:D:D:D
  14. no jo to bud mas na co
  15. volvik

    sundani stropnice

    jasne v pohode vsichni radi pomuzeme
    • 6
  16. jasne ale uz jsem asi nasel auto v perfektnim stavu nechci nic rikat abych to nezakrikl a verim tomu ze ani majitel by nechtel abych to tady psal
  17. jeste nevim prave premyslim jestli to dat do kupy a nebo uz to prodat tak jak to mam
  18. no bracha ma taky VTS a je vice druhu treba 1.4 8V nebo 1.6 8V a nejlepsi a nejsilnejsi je 1.6 16V
  19. volvik

    koupe 106 S16

    Nevypada spatne to vubec ale zase ta cena jak k tomu pripoctu vsechno to co bych musel jeste zaplatit tak uz to je trosku moc
  20. volvik

    koupe 106 S16

    No jasne Tipuju ze urcite na dopravnem inspektoratu Na to by se dalo v pripade potreby zeptat ... A to auto pro koho chces ? Pro sebe ? 306 ka pujde pric ? 306-ka jde urcite pryc dnes jsem se byl ptat v bazaru kolik by za ni dali a rikali mi ze za 30 tisic by ji vazli na vykup tak jsem z toho trosku mimo vrazil jsem do ni nehorazne penize a tak se mi to uz nevrati
  21. volvik

    sundani stropnice

    musis oddelat vsechny plasty co tam jsou a pak to tahat pres 3 dvere melo by to jit pekne lehce aspon u me to slo
    • 6
  22. volvik

    koupe 106 S16

    no jo a kde si zaridit ty prevozni znacky protoze bych s tim rad odjel kdyz uz ale jeste nejsem rozhodnuty uvidime co jeste bude
  23. volvik

    koupe 106 S16

    a jeste se zeptam na jednu vec jak to chodi z prepisem u nas kolik tam budu platit a jak to vlastne probiha
  24. volvik

    koupe 106 S16

    Dobrý deň, tie zadné tlmiče treba vymeniť určite, jeden z nich je totiž nefunkčný. Ostrekovač predného a zadného skla nefunguje. Zadný stierač potrebuje premazať, alebo vymeniť motorček. Klímu som dal skontrolovať či tesní, tesní dobre, čiže by ju malo stačiť dať naplniť. A potom skutočne len absolútne detaily: 5. dvere majú voľnosť v zámku asi 0,5mm a teda mierne drnčia. Je tam nový výfuk a komplet prebalená a vyvložkovaná jeho koncová časť, no treba ju lepšie odtesniť od karosérie, nakoľko keď sa zahreje vibruje (niekomu sa to môže páčiť). A bodykit na asi 2 miestach znovu prilepiť kde sa mierne odliepa - pár korún ) Auto je plne pojazdné, ale ten nefunčný tlmič pri jazde znepokojuje. Motoricky je to skvelé auto - mám doma starú servisnú knižku, ktorá v aute bola a podľa môjho názoru sú kilometre pravé - stav motora tomu zodpovedá Presne tohle mi napsal Asi to tak udelam jeste uvidim nasel jsem jeste jednu taky nevypada spatne http://tuning.sbazar.cz/peugeot-106-1-6-16v-prodam-vymenim-teskov-o2875644.html [upravil dne 2/8/09 volvik]
  25. no prave ze ma bracha uz saxo v cerne barve a jaky to je obsah a cena [upravil dne 2/8/09 volvik]
×
×
  • Vytvořit...