Dobrý deň,
tie zadné tlmiče treba vymeniť určite, jeden z nich je totiž nefunkčný. Ostrekovač predného a zadného skla nefunguje. Zadný stierač potrebuje premazať, alebo vymeniť motorček. Klímu som dal skontrolovať či tesní, tesní dobre, čiže by ju malo stačiť dať naplniť. A potom skutočne len absolútne detaily: 5. dvere majú voľnosť v zámku asi 0,5mm a teda mierne drnčia. Je tam nový výfuk a komplet prebalená a vyvložkovaná jeho koncová časť, no treba ju lepšie odtesniť od karosérie, nakoľko keď sa zahreje vibruje (niekomu sa to môže páčiť). A bodykit na asi 2 miestach znovu prilepiť kde sa mierne odliepa - pár korún )
Auto je plne pojazdné, ale ten nefunčný tlmič pri jazde znepokojuje.
Motoricky je to skvelé auto - mám doma starú servisnú knižku, ktorá v aute bola a podľa môjho názoru sú kilometre pravé - stav motora tomu zodpovedá
Presne tohle mi napsal
Asi to tak udelam jeste uvidim nasel jsem jeste jednu taky nevypada spatne
http://tuning.sbazar.cz/peugeot-106-1-6-16v-prodam-vymenim-teskov-o2875644.html
[upravil dne 2/8/09 volvik]