Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. v pohode a budu tam na 100% takze se tam uvidime a mohli bzchom to tak udelat ze dame vsechny auta z P-C k sobe to je dobry napad
  2. uvidime se v brne se mnou tam pocitej na 100% a TOP 3 muze vyjit proc ne [upravil dne 24/8/09 volvik]
  3. Diky
  4. volvik

    aktuálně o všem

    tak ja letos pojedu akorat do koprivnice a do brna Tak doufam ze nekoho potkam [upravil dne 24/8/09 volvik]
  5. No je to paradni vypada to lip
  6. tak to je parada GRATULUJU
  7. volvik

    Mimoň

    Taky gratuluju je to pekne umisteni
  8. jj diky moc
  9. Diky vsem za gratulace s1600: no performace asi ne ale vzhledove to chci jeste trosku dotahnout a interier se bude calounit jeste urcite neco ale zatim je na to cas auto mam teprve druhy den
  10. Bohuzel prselo a ja jsem chtel byt cim jak nejdriv doma byla to silena cesta
  11. Presne tak taky jsem to tak chtel udelat a vyslo to paradne
  12. to s tebou na 100% souhlasim
  13. no my jsme se bavili co bude kupovat a ja si myslim ze ji nahradi a bude mit lepsi ale jasne chapu te je to celkem tezke to se ani nedivim u me zustane budu o ni dobre pecovat to se nebojte a na srazech se taky uvidime
  14. volvik

    Mimoň

    Tak to gratuluju ale pocasi vam bohuzel moc nevyslo co???
  15. No jo prave ze to byla ta silena moznost koupit auto v perfektnim stavu tak jsem hned po tom sel a nebojte se budu se o to starat a jirko co kuba nevychytal
  16. Ale jo je co vylepsovat a bude se vylepsovat je tam jeste dost prace
  17. Caute tak uz patrim mezi vas tak doufam ze me vsichni prijmete no a jak jsem se dival na fotky kujona a agresssora tak hodim i svoje ale kvalita nic moc kdyz clovek pije tak to jinak nejde
  18. Diky a taky jsem se divil ze ho prodaval ale ma vyhlidnute dalsi pekne auticko takze verim tomu ze bude zase spokojeny
  19. ted mne to auto laká víc jeste než sem ho chtěl:-D ja bych sa chtel projet:-D No jak se nekde potkame tak te projedu
  20. Vsem dekuji je to opradvu auto pro srandu a dneska uz je pekneji tak ho asi umyju ale tak se mi jeste ted toci v bedne po vcerejsich narozeninach ze nevim jestli to zvladnu a jinak sucram® urcite se muzeme domluvit a ja se zastavim
  21. Tak auti je doma ted jsem dojel a jak napisu ze to je od Jakuba106GTi tak kazdy bude vedet o co jde a nemusim davat foto je po ceste celkem zaspinene tak hned jak se vycasi aspon trosku to ho pujdu umyt jinak co muzu rict tak je to silene auto
  22. parada parada parada jak to vylestis ty limce tak to bude bomba
  23. pockej ted to myslis jak
  24. volvik

    novy podvozok

    No to teda neslo moc dolu ale i tak jsem zvedavy
  25. no to byla hruza
×
×
  • Vytvořit...