Diky vsem za gratulace
s1600: no performace asi ne ale vzhledove to chci jeste trosku dotahnout a interier se bude calounit jeste urcite neco ale zatim je na to cas auto mam teprve druhy den
no my jsme se bavili co bude kupovat a ja si myslim ze ji nahradi a bude mit lepsi ale jasne chapu te je to celkem tezke to se ani nedivim u me zustane budu o ni dobre pecovat to se nebojte a na srazech se taky uvidime
No jo prave ze to byla ta silena moznost koupit auto v perfektnim stavu tak jsem hned po tom sel a nebojte se budu se o to starat
a jirko co kuba nevychytal
Caute tak uz patrim mezi vas tak doufam ze me vsichni prijmete no a jak jsem se dival na fotky kujona a agresssora tak hodim i svoje ale kvalita nic moc kdyz clovek pije tak to jinak nejde
Vsem dekuji je to opradvu auto pro srandu a dneska uz je pekneji tak ho asi umyju ale tak se mi jeste ted toci v bedne po vcerejsich narozeninach ze nevim jestli to zvladnu a jinak sucram® urcite se muzeme domluvit a ja se zastavim
Tak auti je doma ted jsem dojel a jak napisu ze to je od Jakuba106GTi tak kazdy bude vedet o co jde a nemusim davat foto je po ceste celkem zaspinene tak hned jak se vycasi aspon trosku to ho pujdu umyt jinak co muzu rict tak je to silene auto