Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. prave ze mi psal taky kuba o tom a jsou cire ty ze 106-ky
  2. mas ji peknou
  3. volvik

    Pocket dyno

    jj ja vim ja to mam taky ale ipod nemam ale muzu sehnat
    • 17
  4. volvik

    Pocket dyno

    sakra tak to budu muset vyresit jinak
    • 17
  5. volvik

    Pocket dyno

    sakra jak jste to stahli
    • 17
  6. volvik

    aktuálně o všem

    Tak v pondeli mi pujdou dve nove upravy na auti a hadejte jake uz jsem je tady na forum psal
  7. volvik

    Pocket dyno

    Zajimave ale chtelo by taky neco podobneho na symbian
    • 17
  8. Tak vitej mezi nama a hodne km bez poruchy
    • 23
  9. volvik

    PC hry

    Presne tak ja mam radsi taky nemce na ruskych mapach vzit si sniperu a je klid
  10. volvik

    Kabriolet

    no jo ale taky auto tak lehce na strechu neprevratis
    • 41
  11. volvik

    aktuálně o všem

    gratuluju
  12. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    No jsem zvedavy jak to dopadne
  13. volvik

    Lidskej nevkus

    Sakra ta 106-ka je hnus :blicismajlik:blicismajlik
  14. No a ty nechces zajet do brna ???
  15. No nejspis ne protoze ted jedu do brna a uz mi tech penez moc nezbyde Sakra tak to promin jeste jsem nemel 106-ku a nevsimal jsem si toho tak moc
  16. co??? Ondro ze by svody [upravil dne 22/9/09 volvik]
  17. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No ja uz jsem z tomem domluveny ze se stavim k nemu domu
  18. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    no to uz by jsme jeli 3 ja uz jsem domluveny s Tomem406 tak bych te nekde Biffe pribral
  19. volvik

    podvozek

    To mi povidej
    • 16
  20. volvik

    Další 106 GTI

    Jo tak ty ma bracha a je taky maximalne spokojeny taky chvalim vyber
  21. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Neboj se poznas nas
  22. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No my urcite ale zbytek moc neznam
  23. volvik

    PC hry

    Tak panove po dlouhe dobe jsem si nainstaloval starou paradni hru Commandos 2
  24. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    no sraz nekde v arealu ja se domluvim s tomem406 a my pojedeme spolu a pak bych dal v urcitou hodinu nekde sraz v arealu
  25. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak co panove v brne jsem jeste nebyl tak kdo tam byl tak navrhnete sraz kde a v kolik se sejdeme
×
×
  • Vytvořit...