Tak panove nastal prvni problem uz jsem to resil z par lidma byl jsem na diagnostice a tam nic nezjistili
Tak zpatky k problemu pri vyssich otackach +- od 3,5 ot/min mi jak kdy zacne vynechvat motor (neni to porad) a nechce jet a jednou se mi stalo ze jsem zastavil a nechal bezet motor a najedou otacky spadly na nulu a zdechnul a nechtel nastartovat asi po minute jsem nastartoval a jel zase bez problemu dal tak mam podezreni na spinavou skrtici klapku nebo spatne svicky pokud nekdo z vas tento problem mel a resil tak budu rad za kazdou pomoc
[upravil dne 31/10/09 volvik]