Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. Tak panove nastal prvni problem uz jsem to resil z par lidma byl jsem na diagnostice a tam nic nezjistili Tak zpatky k problemu pri vyssich otackach +- od 3,5 ot/min mi jak kdy zacne vynechvat motor (neni to porad) a nechce jet a jednou se mi stalo ze jsem zastavil a nechal bezet motor a najedou otacky spadly na nulu a zdechnul a nechtel nastartovat asi po minute jsem nastartoval a jel zase bez problemu dal tak mam podezreni na spinavou skrtici klapku nebo spatne svicky pokud nekdo z vas tento problem mel a resil tak budu rad za kazdou pomoc [upravil dne 31/10/09 volvik]
    • 15
  2. volvik

    Další 106 GTI

    Uz jsem se o tom bavili takze za me taky ANO
  3. volvik

    jak na to

    Tak uz jsem to nasel panove kujon to tady rozebiral http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=33503&page=1 Diky moc vsem
    • 6
  4. no prave ze porad nevim motor uz vim jak pujde ale interier tam porad vaham
    • 42
  5. no jak dlouho to bude trvat tahle nabidka??? Casem bych ji asi vzal hned ne ale mozna po vyplate bych vzal
    • 42
  6. volvik

    jak na to

    no jo hledal jsem to tam a nejak se k tomu nemuzu dostat
    • 6
  7. volvik

    jak na to

    No prave ze nejlepsi by to bylo v PDF nechce se mi to nejak kupovat a nebo by bodnul nejaky program kde bude vsechno rozepsane vsechny sroubky a schemata atd.
    • 6
  8. volvik

    jak na to

    Zdravim vsechny potreboval bych knizku jak na to na moje auti nevim jestli uz to tady bylo ale nemohl jsem to pres hledani najit tak diky vsem za pomoc
    • 6
  9. Tak abych rekl pravdu cekal jsem taky vice lidi ale i tak jsem rad ze jsem poznal nove pohodove lidi
    • 32
  10. Tady mam nejake foto z Brna sraz byl paradni a lidi z kteryma jsem mluvil tak taky a taky dekuji jeste jednou Tomovi406 za perfektni jizdu tam i zpet
  11. Tak tady je prvni uprava na novem aute je to malickost ale celkem to k tomu sedi [upravil dne 27/9/09 volvik]
  12. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    není zač. doufám že příště nás bude více a bylo by dobré i videjko z cesty.Samosebou že jen při 130km/h:D:D Tak to taky doufam ze nas bude priste vice a videjko bohuzel nemam
  13. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak ja podekuji tomovi za pochvalu a za spolecnou jizdu a jinak gratuluju k poharum
  14. volvik

    Další 106 GTI

    tak to je nadhera
  15. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    marty a creams uz tam budou jinak to vypada ze asi nikdo
  16. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    čakom: Rano??? tak to uz bych nedal Ja hlasim ze jsem taky pripraven trvalo mi to asi 4 hodiny ale vysledek stoji za to
  17. Diky jednu upravu uz uvidi vsichni co jedou do Brna a druha se nejspis odklada
  18. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Konecne uz zitra takze se peclive pripravuju umyvam a lestim
  19. volvik

    Čtecí koutek

    ja ctu taky jenom forum :D:D
    • 45
  20. Taky bych nejspis prijel v planu nic nemam ale v ove se taky moc nevyznam tak doufam ze tam nekde najdu nejakou tu kavarnu
    • 32
  21. Tak po delsi dobe co jsem na aute nic nedelal tak zacinam mit zase nemoc zvanou Tuning takze v pondeli by meli jit dve nove upravy na auto takze vas budu informovat o kazdem kroku Jinak jsem byl dneska na diagnostice a ta znela: Motor slape jak svycarske hodinky nikde neni zadna zavada
  22. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    no vypada to zajimave uz se tesim jak to bude hotove
  23. Tak to jsem nebyl ja
  24. volvik

    Pocket dyno

    no jo to uz je moc
    • 17
×
×
  • Vytvořit...